Reklama

Reklama

Magdalena Lamparska namawia kobiety do badań mocnym zdjęciem

Magdalena Lamparska nieźle zaskoczyła swoich fanów w mediach społecznościowych, wrzucając na Instagram zdjęcie, na potrzeby którego pokazała, jak wyglądałaby z ogoloną głową. Miała ważny powód, aby to zrobić. Aktorka stara się namówić kobiety do regularnych badań. Trzeba przyznać, że jej od tej fotografii naprawdę trudno jest oderwać wzrok!

33-letnia Magdalena Lamparska ma wielu fanów. Jej profil na Instagramie obserwują ponad 293 tysiące osób, a aktorka od czasu do czasu postanawia wykorzystywać swoje zasięgi, aby promować ważne społeczne inicjatywy. 

Tak jest i tym razem. Październik to miesiąc świadomości raka piersi, więc artystka postanowiła o tym przypomnieć, pokazując mocne zdjęcie. 

Magdalena Lamparska przypomniała fotografię z sesji zdjęciowej do kampanii "To nie ja" fundacji Rak'n'Roll, którą wspiera. 

Gwiazda ma nadzieję, że jej przyczyni się do tego, aby Polki wykonywały regularnie nie tylko USG piersi, ale również cytologię czy morfologię.

Magdalena Lamparska o regularnych badaniach. Tak wyglądałaby z ogoloną na łyso głową

Reklama

"Piękny post" - stwierdziła w komentarzu jedna z fanek aktorki, a większość followersów podzieliła się swoimi doświadczeniami w komentarzach. 

Użytkowniczki Instagrama doceniają to, że Magdalena Lamparska angażuje się w promowanie profilaktycznych badań, ponieważ pozwalają one wykryć poważne choroby we wczesnym stadium.

Jeśli zatem jeszcze się nie badałyście, koniecznie to zróbcie! 

Czytaj również: 

Bożena Dykiel zmaga się z depresją

Magdalena Mołek w jesiennej stylizacji

Wnuk Krawczyka w dramatycznej sytuacji
Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Lamparska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy