Reklama

Reklama

Magdalena Różczka: Wspiera adopcje, w życiu i w filmie

Film "1800 gramów" z udziałem Magdaleny Różczki oparty jest na prawdziwych historiach dzieci, które aktorka poznała w czasie dziesięcioletniej współpracy z Interwencyjnym Ośrodkiem Preadopcyjnym w Otwocku. Gwiazda ma nadzieję, że film da początek wielu budującym rozmowom na temat adopcji.

Dla Magdaleny Różczki film "1800 gramów" (premiera 15 listopada) jest bardzo ważnym projektem, w którego powstanie była zaangażowana od samego początku. - Nie mogłabym napisać scenariusza, bo film trwałby tydzień - dla mnie każde dziecko jest warte tego, by o nim opowiedzieć. Ale wszystkie historie związane z dziećmi, które były w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnym w Otwocku opowiadałam scenarzystom. Poprosiłam o pomoc profesjonalistów - mówi aktorka.
W filmie aktorka wciela się w dyrektorkę Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego, która z pomocy małym dzieciom uczyniła swoją misję. Szuka nowych opiekunów dla maluchów pozbawionych rodzin. Jest silną kobietą, wulkanem energii, potrafi nagiąć każdy przepis, byleby pomóc swoim podopiecznym. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka - Nutka, która sprawi, że przez jej życia przetoczy się lawina emocji, na którą nie była przygotowana.

Reklama


Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Różczka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje