Reklama

Reklama

Maja Hirsch: Czy pokazała za dużo?

Aktorka pojawiła się na drugich urodzinach salonu kosmetycznego „Spiękniej”. Maja była tak podekscytowana, że nie dopilnowała jednego szczegółu.

Maja Hirsch to polska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. Pojawiła się w takich serialach jak "Miodowe Lata", "M jak Miłość", "Ojciec Mateusz", czy "Prawo Agaty". Większą rozpoznawalność przyniosła jej rola Pauliny Debo, narzeczonej Marka Dobrzańskiego w serialu "BrzydUla". Aktorka działa aktywnie na rzecz promowania badań profilaktycznych kobiet.

Reklama

Maja pojawiła się na drugich urodzinach salon kosmetycznego "Spiękniej", którego właścicielem jest Julia Kamińska. Salon Julii od dwóch lat zajmuje się pielęgnacją włosów celebrytów. Jej główną zasadą jest zachowanie naturalności i kobiecości w wykonywanych stylizacjach. Zapewne dlatego salon "Spiękniej" jest tak popularny. Serialowe wcielenia Julii i Mai toczyły wieczną wojnę o ukochanego, natomiast poza planem kobiety są przyjaciółkami od serca. Aktorki wspierają się i publicznie okazują sobie sympatię, co widać zarówno na zdjęciach, jak i we wpisach na Instagramie:

"Dziękuję @spiekniej@_julia_kaminska_ za cudowny czas na wczorajszych drugich urodzinach salonu,gdzie siłą jest niezwykły zespół ludzi,ich nastawienie ,wzajemne wsparcie i wola ,profesjonalizm,talent i uśmiech dla drugiego człowieka.To dzis tak ważne...i warte pielęgnowania w każdym momencie ... @_julia_kaminska_ ,jestes Siłą. Dzięki,że robisz tyle dobrych rzeczy jak bank ubrań,kampania na rzecz ochrony oceanow i wsparcie dla ruchu LGBT".Dowiedz się więcej na temat: Maja Hirsch | Julia Kamińska | Spiękniej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje