Reklama

Reklama

Maja Hyży po raz drugi wzięła ślub?

Maja Hyży zadebiutowała w polskim show-bizesie w 2013 roku. Wzięła wówczas udział w programie „X-Factor”.

Piosenkarka wystąpiła w show z ówczesnym mężem - Grzegorzem Hyżym (ślub wzięli w 2011 roku), który dziś jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy w kraju.

Para ma dwóch synów-bliźniaków: Wiktora i Alexandra. Niestety, ich związek nie przetrwał i rozpadł się krótko po zakończeniu "X-Factora".

Teraz Grzegorz jest szczęśliwym mężem prezenterki Agnieszki Popielewicz (dziś Hyży), natomiast Maja jest w związku z Mateuszem Wesołowskim. Mężczyzna nie jest związany z show-biznesem i stroni od ścianek oraz branżowych imprez.

Reklama

Ostatnio pojawiły się plotki, że w związku Mai nie dzieje się najlepiej. Tymczasem najnowsze zdjęcie wokalistki zdaje się przeczyć tym doniesieniom. Wręcz przeciwnie - być może Hyży i Wesołowski wzięli ślub!

Maja pozuje bowiem do zdjęcia z wiankiem na głowie i w białym, eleganckim kombinezonie. Wymowny jest też opis. - Zawsze marzyłam, by założyć białą suknię i pójść z moim ukochanym przez życie... - ale biały kombinezon też może być (pis. org.). Z kolei w hasztagach nie zabrakło tych typowo ślubnych, np. #weddingdress czy #instawedding.

Myślicie, że Hyży po raz drugi wyszła za mąż? Jeśli tak - serdecznie gratulujemy i życzymy dużo szczęścia!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy