Reklama

Reklama

Maja Hyży publicznie kłóci się z byłym mężem!

Niedawno Maja Hyży zaskoczyła media wyznaniem, że jest "nękana" i jednoznacznie dała do zrozumienia, że osobą, która uprzykrza jej życie jest... jej były mąż. Sprawy już zaszły bardzo daleko, a wokalistka nie ma zamiaru milczeć. Teraz znów zabrała głos.

Maja Hyży u Grzegorz Hyży byli małżeństwem przez dwa lata. Para startowała razem w jednym z muzycznych show, gdzie zyskali popularność. 

Jeszcze głośniej zrobiło się o nich, gdy okazało się, że postanowili się rozstać, a niedługi potem Grzegorz związał się z Agnieszką Popielewicz (w 2015 roku wyszła za Grzegorza i przyjęła nazwisko Hyży). 

Przez lata można było przeczytać informacje, że to właśnie ona rozbiła poprzedni związek piosenkarza, czemu za każdym razem obydwoje zaprzeczali. 

Jednak wątpliwym były dobre kontakty Mai z byłym mężem i jego nową wybranką. Gwiazda milczała bardzo długo, aż do teraz. 

"Jestem nękana i prześladowana od lat, krytykowana i obwiniana o wszystko. Ciągle dostaje wykłady jak powinnam żyć, postępować i przede wszystkim, jaką jestem złą matką! Dziś naszedł dzień, kiedy mówię dość! Dziś nadszedł dzień, kiedy przestaję milczeć! Po wielu latach gnębienia psychicznego, włażenia buciorami w moje życie, przerywam ciszę" - napisała Maja we wstrząsającym wpisie, obnażającym prawdę o tym, jak żyła. 

Reklama

Były mąż odpowiedział Mai, stwierdzając, że jest wstrząśnięty jej słowami. 

Najwidoczniej Maja postanowiła nie odpuszczać. Podziękowała fanom za wsparcie i wyjawiła: 

"Przez około 8 lat trwało to, jak siedziałam cicho, nic się nie odzywałam i brałam to na barki. Liczyłam, że kiedyś to się skończy. Milczałam dla dobra dzieci. Ale ile można? Już się wylało, rozlało i już chyba ten margines i granica wytrzymałości pękła. I myślę, że właśnie teraz robię to dla dzieci. Jeszcze jedno: to, że chcę wrócić do normalności, do codzienności, do rozmów z Wami to tylko i wyłącznie dlatego, że to daje mi energię, do tego, żeby walczyć o siebie i, jak się okazuje, o Was" - powiedziała Maja na swoim InstaStories.

Zadeklarowała również, że ta sytuacja trwa nadal i nie należy do przeszłości. Gwiazda ma już dość milczenia w tym temacie. 

W całej tej sytuacji milczy jednak obecna żona piosenkarza - Agnieszka Hyży. Nie wydała ona na ten temat żadnego oświadczenia i nie opublikowała wpisu w mediach społecznościowych.


***
Zobacz również: 

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>     

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje