Reklama

Majka Jeżowska zostanie babcią

Piosenkę "A ja wolę moją mamę" swego czasu śpiewała cała Polska. Majka Jeżowska której kariera muzyczna w Polsce mimo upływu czasu dalej cieszy się ogromną popularnością w ostatnim wywiadzie wyznała, że niedługo będzie spełniać się w roli babci.

Majka Jeżowska swoją karierę rozpoczęła od udziału na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w 1978 roku, na którym zdobyła nagrodę ZAKR-u. Rok później zabłysnęła na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a następnie wydała swój pierwszy album studyjny, z którego pochodzi hitowa piosenka "Od rana mam dobry humor". 

Na początku la 80. wyjechała do Chicago, w 1984 do tekstu Agnieszki Osieckiej "A ja wolę moją mamę" skomponowała muzykę, a piosenka stała się absolutnym hitem śpiewanym do dziś.

Majka Jeżowska została babcią

W wieku 21 lat piosenkarka urodziła syna Wojciecha. Jest on producentem filmowym, a jego ślub z Zofią Kulą, projektantką, odbył się rok temu. Wojciech Jeżowski oświadczył się Zofii po roku znajomości. Zaręczyny miały miejsce w Japonii podczas wspólnej podróży razem z Majką Jeżowską, która była świadkiem oświadczyn.

Reklama

Z mediów społecznościowych piosenkarki wiadomo, że z synową łączą ją bardzo ciepłe relacje i nazywa ją nawet swoją "córunią". Zofia Kula posługuje się pseudonimem Sophie Kula i tworzy kreacje dla takich gwiazd, jak Monika Brodka czy Sylwia Grzeszczak.

W ostatnim wywiadzie dla "Faktu" Majka Jeżowska pochwaliła się, że zostanie babcią.

- wyznała piosenkarka.

Co ciekawe, zapowiedziała też, że być może skomponuje kolejne utwory dla dzieci:

Przyszłym rodzicom i babci serdecznie gratulujemy!

Czytaj również: 

Modne jeansy 2021. Wykorzystaj hacki z Tik Toka 

Lwia paszcza. Przedziwna roślina o mrocznym wizerunku

Historia małżeństw Michała Wiśniewskiego 

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Majka Jeżowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL