Makijaż na Halloween w wydaniu Karoliny Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko znana jest ze swojej pasji do jeździectwa. Wraz ze swoim mężem – Piotrem Kraśko tworzą jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu.

Największą pasją Karoliny Ferenstein-Kraśko są konie
Największą pasją Karoliny Ferenstein-Kraśko są koniePaweł WrzecionMWMedia

Karolina Ferenstein-Kraśko pochodzi z rodziny, która pielęgnuje jeździeckie tradycje od lat. Jej dziadek zasłynął jako najmłodszy oficer Wojska Polskiego, który prowadził defiladę przed Marszałkiem Piłsudskim. Karolina zaczęła jeździć konno w wieku 5 lat. O swojej miłości do koni napisała nawet książkę - "Konie. Pasja od pokoleń". Jej drugą pasją jest branża Public Relations.

Z Piotrem poznała się w 2001 r. w Gałkowie, gdzie trenowała jazdę konną. Dziennikarz przybył do miejscowości Rucianem, aby zrobić patent żeglarski. Usłyszał jednak, że nieopodal jest świetna stadnina. Jazda konna spodobała mu się tak bardzo, że zaraz po zdaniu egzaminu na patent, chciał zapisać się na kurs, podczas którego trenowałby pod czujnym okiem Karoliny.

Amazonka po wielu prośbach zgodziła się uczyć Piotra. Kilka lat później wzięli ślub. Para ma trójkę dzieci: Konstantego, Aleksandra i Laurę. Chłopcy biorą przykład z rodziców i od najmłodszych lat z powodzeniem trenują jazdę konną.

Karolina swoją pasją i codziennością dzieli się z użytkownikami Instagrama. Ostatnio udostępniła zdjęcie, na którym pochwaliła się przerażającym makijażem. Kobieta wykonała go sama z okazji Halloween. Jej fani byli zachwyceni, a w komentarzach opisali z kim lub czym kojarzy się im straszne wcielenie Karoliny Ferenstein.

Czy wam również podoba się taka odsłona słynnej amazonki?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas