Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska: jak została ikoną stylu?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Niedługo będziemy mogli zobaczyć ją w filmie Patryka Vegi.

Kożuchowska postanowiła zerwać ze swoim serialowym wizerunkiem ("M jak miłość", "Rodzinka.pl", "Druga szansa") i zagrała u Patryka Vegi. W nowej fryzurze i bez makijażu jest niemal nie do poznania!

Ale na co dzień aktorka bardzo dba o swój wizerunek. Niektórzy uważają, że zasługuje na miano ikony stylu. Zapytana o to, jak zapracowała na ten tytuł, odpowiedziała skromnie.

Stwierdziła, że nigdy nie planowała, aby stać się osobą podziwianą ze względu na styl. Po prostu była wierna sobie i robiła swoje.

Przyznała jednak, że otacza ją cały sztab ludzi, który zajmuje się poczynaniami komercyjnymi aktorki oraz dba o jej wizerunek. Wśród nich jest agentka, specjalistka zajmująca się czesaniem włosów i fachowcy od stylizacji. Sama bacznie obserwuje rynek modowy, przegląda media społecznościowe, a na uroczyste wyjścia wybiera odpowiednie kreacje od znanych projektantów.

Lubicie styl pani Małgorzaty?

Reklama

x-news/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kożuchowska Małgorzata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje