Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się starym zdjęciem

W ramach walki z towarzyszącą epidemii nudą, wielu z nas wzięło się za robienie porządków w starych zdjęciach i dokumentach. Sprzątaniu nieraz towarzyszą zaś interesujące znaleziska. Takim właśnie odkryciem pochwaliła się na Instagramie Małgorzata Kożuchowska.

Krótkie blond włosy z przedziałkiem na bok - taka fryzura stała się znakiem rozpoznawczym Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka, mimo że od dawna jest jej wierna, od czasu do czasu decyduje się jednak na małe, fryzjerskie eksperymenty. Na przykład... zakładając perukę.

Zdjęciem w niecodziennej (jak na nią) fryzurce Kożuchowska pochwaliła się niedawno na Instagramie. Na fotografii, pochodzącej z archiwalnego wydania jednego z kolorowych magazynów, aktorka pozuje w złotym, przykrywającym uszy bobie. "I w co tu ręce włożyć? Sprzątam, segreguję, pozbywam się, a końca nie widać... Wychodzi na to, że jestem chomikiem...i zawsze lubiłam peruki", napisała pod zdjęciem. "Jaka śliczna", "Cudne zdjęcie", "Wyglądasz przewspaniale", pisali fani.

Reklama

Gosia Baczyńska poradziła nawet, by aktorka na stałe pomyślała o takim uczesaniu. Kto wie, może pandemia okaże się dobrą okazją do zapuszczania włosów?

Co więcej, archiwalne zdjęcie w złotym bobie, to nie jedyna metamorfoza aktorki w ostatnich dniach. Kożuchowska niedawno zaprezentowała się instagramerom również w zielonej peruce. Która ze stylizacji bardziej Wam się podoba?INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje