Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska pozuje z synem. „Niedługo przerośnie mamę”

Małgorzata Kożuchowska należy do grona tych gwiazd, które mocno chronią swoją prywatność. W mediach społecznościowych aktorki na próżno szukać zdjęć z ukochanym. Na zdjęciach rzadko gości również dorastający syn aktorki, Jan Franciszek. Ostatnio gwiazda zrobiła jednak wyjątek. Internauci nie mogą się nadziwić!

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Skutecznie potrafi jednak oddzielić życie zawodowe od prywatnego. Z powodzeniem chroni prywatność swojej rodziny, skupiając się na tym, aby utrzymać syna jak najdalej od imprezowych ścianek oraz blasku fleszy.

Zobacz również: Monika Mielnicka: Młoda gwiazda „M jak miłość” kipi seksem na plaży!

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna. Ale urósł!

Obecnie Małgorzata Kożuchowska przebywa na zagranicznych wakacjach. Niestety w trakcie wyjazdu spotkał ją przykry incydent. Linie lotnicze, którymi podróżowała, zgubiły jej bagaż podręczny.

Reklama

Zobacz również: Małgorzata Kożuchowska przeżywa wakacyjny dramat. "Zapodziali mi walizkę"

Na szczęście aktorka nie przejmuje się przeciwnościami losu, korzystając z urlopu i słonecznej pogody. Zdjęciowa relacja z wyjazdu trafiła już na jej media społecznościowe. Wśród fotografii znalazła się taka, która wprost zachwyciła internautów. Aktorka pozuje bowiem ze swoim synem.

Małgorzata Kożuchowska pozuje z synem. "Niedługo przerośnie mamę"

Małgorzata Kożuchowska została mamą w wieku 43 lat. Wówczas na świat przyszedł jej syn Jan Franciszek. Aktorka w rozmowie z "Baby by Ann" przyznała, iż zdecydowała się na późne macierzyństwo, gdyż czekała na moment, w którym będzie pewna, że chce mieć dziecko.

Dziś jest szczęśliwą mamą, która z powodzeniem chroni prywatność swojego dziecka. Na najnowszym zdjęciu, tak jak na wszystkich, na których aktorka pozuje z synem, nie widać twarzy chłopca.

Uwadze internautów nie uszedł jednak fakt, iż syn aktorki jest coraz wyższy.

Zobacz również: Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy