Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska wraca do pracy

Zostać z dzieckiem w domu czy wrócić do obowiązków zawodowych? To pytanie, które zadaje sobie chyba każda świeżo upieczona mama. Małgorzata Kożuchowska (42) znalazła idealne rozwiązanie – w połowie grudnia znów zacznie grać w serialu „Rodzinka. pl”, ale na własnych warunkach.

Aktorka zamierza stopniowo wracać na plan, dlatego na razie będzie pracowała zaledwie po kilka dni w miesiącu. W grudniu będzie tylko kilka scen z jej udziałem. "Wiemy, jak magiczny i wyjątkowy jest to czas dla Małgosi i dochowamy wszelkich starań, aby wraz z Jasiem mieli pełny komfort w tej nowej dla nas wszystkich sytuacji", mówi producentka serialu Anna Jaroch-Okapiec i dodaje: "W naszej ekipie panuje wyjątkowa atmosfera, lubimy się i cieszymy z tego, że w grudniu spotkamy się z Gosią. Pokój dla niej i Jasia będzie tak przygotowany, żeby im niczego nie brakowało".

Reklama

Na podobnych zasadach gwiazda wraca do serialu "Prawo Agaty". Na planie produkcji TVN pojawi się w styczniu. I tak jak w przypadku "Rodzinki. pl" będzie na nim spędzała po kilka dni w miesiącu.

W ten sposób gwiazda osiągnęła równowagę między życiem zawodowym i prywatnym, które dziś jest dla niej szczególnie ważne.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy