Reklama

Reklama

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zachwyca na imprezie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska największą popularność zdobyła dzięki roli Grażynki Lubicz w telenoweli „Klan”. W postać wciela się od 1997 roku.

Ostrowska-Królikowska jest absolwentką wrocławskiej filii PWST. Od razu po studiach zagrała m.in. w "Rajskim ptaku" Marka Nowickiego, co wymagało od niej sporej odwagi. Musiała bowiem zmierzyć się z rozbieranymi scenami. Pojawiła się także w "Rozmowach kontrolowanych", "Wirusie" czy serialu "Sukces...".

W 1988 roku wyszła za aktora Pawła Królikowskiego (znanego m.in. z popularnego "Rancza"). Para doczekała się aż piątki dzieci!

Najstarszy (ur. 1989) - Antoni - choć nie skończył szkoły teatralnej czy filmowej, również pracuje jako aktor. Z kolei, 19-letnia dziś, Julia gra w "Klanie" u boku mamy. 

Oprócz tego do klanu Królikowskich należą: Jan (ur. 1992), Marcelina (ur. 2002) i Ksawery (ur. 2007).

Ostatnio (stroniąca na co dzień od ścianek i branżowych imprez) pani Małgorzata wybrała się na galę XI edycji "Wielcy-Małym". 

Musimy przyznać, że aktorka prezentowała się świetnie! Na tę okazję wybrała granatową marynarkę, klasyczny biały T-Shirt oraz spodnie w modną kratkę, które dodały całości charakteru. 

Strój idealnie podkreśli sylwetkę Ostrowskiej-Królikowskiej, a makijaż z czerwonymi ustami w roli głównej zrobił furorę!

A wy co myślicie o stylizacji pani Małgorzaty?

Reklama


Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje