Reklama

Małgorzata Rozenek chwali się kołyską

Termin porodu zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że Małgorzata Rozenek robi intensywny przegląd wyposażenia mieszkania, dokupując ostanie przedmioty i akcesoria, potrzebne na powitanie dziecka. Ostatnio pochwaliła się kołyską.

Małgorzata Rozenek wkrótce po raz kolejny zostanie mamą. W przeciwieństwie do wielu innych gwiazd, prezenterka na dziewięć miesięcy oczekiwania, nie zniknęła fanom z oczu. Wręcz przeciwnie: na Instagramie chętnie i w dużej ilości publikuje zdjęcia, na których widać jak przygotowuje się na narodziny dziecka.

Ten szczęśliwy moment nastąpi już niedługo, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kompletują więc ostatnie, potrzebne maluchowi sprzęty. Ostatnio, w ich domu pojawiła się kołyska i to nie byle jaka: jak wyjaśniła Rozenek w instagramowym wpisie, łóżeczko porusza się w rytmie uderzeń serca, wznosząc się i opadając 60 razy na minutę. "Zostało już niewiele czasu... Nawet stwierdziłabym, że bardzo niewiele, dlatego wykorzystujemy ostatnie chwilę, jak tylko się da. Śpioszki? Kupione. Pokoik? Urządzony.  Imię? Wybrane. Kołyska Dreamer? Złożona i nawet ustawiona w sypialni . Składanie jest szybkie i łatwe. Prawda, @r_majdan? Wiele mam ją poleca, bo kołyska porusza się w rytm bicia serca, czyli 60 ruchów na minutę", napisała gwiazda na Instagramie.

Reklama

Niestety, nie wszyscy fani podzielają entuzjazm Małgorzaty: "Kołyska powinna kołysać się na boki a nie od głowy do nóg", "Rytm bicia serca u noworodka jest szybszy niż 60/min", "U nas niestety żadne łóżeczko ani kołyski nie zdały egzaminu z mamą się śpi najlepiej", czytamy w komentarzach. 

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy