Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan prezentuje efekty treningów. Ale figura!

Małgorzata Rozenek-Majdan od pewnego czasu regularnie udostępnia filmy i zdjęcia z sali treningowych. Gwiazda dba o tężyznę fizyczną – mnóstwo czasu spędza na siłowni. Nagrania z ćwiczeniami, które publikuje w sieci, spotykają się z ogromnym entuzjazmem jej fanów. Rozenek-Majdan tym razem postanowiła podzielić się z obserwatorami efektami intensywnych treningów i zaprezentować swoje ciało po przemianie. Zapozowała w sportowych, krótkich spodenkach i dopasowanym topie.

Małgorzata Rozenek-Majdan inspiruje wiele Polek. Gwiazdę na Instagramie obserwuje ponad 1,4 mln użytkowników. To imponujący wynik! Tak szerokie zasięgi skutkują wieloma intratnymi propozycji współpracy. Prezenterka jest ambasadorką prestiżowych marek, z powodzeniem prowadzi także własne brandy.

Małgorzata Rozenek-Majdan bez wątpienia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób, należących do polskiego show-biznesu. Grafik "perfekcyjnej pani domu" wypełniony jest po brzegi. Gwiazda rozwija własne firmy, bierze udział w sesjach zdjęciowych, kampaniach i imprezach branżowych. W międzyczasie zajmuje się także wychowaniem dzieci, domem i psami. 

Reklama

W natłoku obowiązków Małgorzata Rozenek-Majdan znajduje jednak czas na ćwiczenia. Influencerka dba o formę - jest w tym wyjątkowo konsekwentna. 

Małgorzata Rozenek-Majdan dba o formę. Jej konsekwencja zadziwia

Małgorzata Rozenek-Majdan w kwietniu wzięła udział w obozie trenerki gwiazd Anny Lewandowskiej. "Perfekcyjna pani domu" relacjonowała treningi na Instagramie. Przyznała  wówczas, że jej forma pozostawia wiele do życzenia. Postanowiła, że popracuje nad kondycją fizyczna. "Moim celem sportowym jest uczestnictwo w następnym obozie już na trochę innych zasadach - nie na zasadach tej walczącej o życie i leżącej gdzieś na macie, tylko osoby, która będzie w stanie w pełni wykorzystać ten obóz" - przyznała Rozenek-Majdan w rozmowie z Plotkiem. 

Gwiazda szybko zabrała się za realizacje postanowienia. Od pewnego czasu Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie ćwiczy pod czujnym  okiem trenera. Nagrania z siłowni publikuje w sieci - zazwyczaj dodając do nich motywujące cytaty.

Pod postem z sali treningowych zazwyczaj aż roi się od słów zachwytu. Fani chętnie chwalą konsekwencje gwiazdy. "Piękna figura i zapał" - możemy przeczytać w komentarzu pod najnowszym filmikiem. Podobnych pochwał jest znacznie więcej.

Małgorzata Rozenek-Majdan znacznie schudła. Oto efekty ćwiczeń

Wczoraj Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła podzielić się z fanami efektami intensywnych treningów. Na InstaStory pokazała, jak wygląda jej sylwetka. Gwiazda zapozowała w sportowych, krótkich spodenkach i dopasowanej bluzce. Na nagraniu wyraźnie widać, że dolna część garderoby Rozenek-Majdan jest na nią z duża - to konsekwencja wylewania siódmych potów na siłowni. 

***
Zobacz również:

Demi Rose zaskakuje stylizacjami. Wygląda jak grecka bogini! 

"Ninja Warrior Polska" powraca! Rusza casting do szóstej edycji show!  

"OK boomer! Czy ty w ogóle coś rozumiesz?" 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama