Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w naturalnym wydaniu. Promuje nowy biznes

Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła swoich fanów w mediach społecznościowych nietypowym wyznaniem. "Perfekcyjna pani domu" pochwaliła się na Instagramie nowym biznesem. Co będzie robić? Okazuje się, że postanowiła założyć platformę telemedyczną i promuje ją w naturalnym wydaniu!

Profil Małgorzaty Rozenek-Majdan na Instagramie obserwuje już prawie milion i 500 tysięcy osób, a "Perfekcyjna pani domu" regularnie publikuje tam nowe posty po to, aby fani wiedzieli, co u niej słychać. 

Na ogół publikuje zdjęcia w modnych stylizacjach lub pozuje do fotek z rodziną. Niedawno znana prezenterka zaskoczyła jednak fanów, chwaląc się nowym projektem biznesowym. 

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest niezwykle wszechstronna.

Małgorzata Rozenek-Majdan o nowym biznesie. Zakłada platformę telemedycznąŻona Radosława Majdana postanowiła wkroczyć na zupełnie nowy obszar zainteresowań i razem z polskimi i szwedzkimi partnerami biznesowymi założyła platformę telemedyczną i choć wielu followersów gwiazdy zareagowało na to z entuzjazmem, nie wszyscy tak do tego podeszli. 

"Czy jest jakiś obszar, którego Pani nie reklamuje? Ubrania, wystrój wnętrz, diety, a teraz medycyna" - zapytała jedna z użytkowniczek Instagrama, a podobnych komentarzy pod postem Małgorzaty Rozenek-Majdan było sporo. 

Niektórzy jednak z entuzjazmem podeszli do nowego biznesu "Perfekcyjnej pani domu" i życzą jej powodzenia. 

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan bez makijażu

Małgorzata Rozenek-Majdan swój nowy biznes postanowiła zareklamować bez filtrów i makijażu, co spodobało się wielu osobom. 

"Nareszcie naturalna", bardzo ładnie pani wygląda" - pisali fani, widząc jej zdjęcie, choć byli i tacy, którzy uznali, że w naturalnej odsłonie wygląda nieco starzej... 

Czytaj również: 

Znany wokalista i jego mąż zostali rodzicami

Małgorzata Kożuchowska pokazała rodziców 

Zobacz także: 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy