Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła wpadkę na ślubie Opozdy i Królikowskiego. Było niezręcznie

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z Radosławem Majdanem byli gośćmi na weselu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Para zaliczyła wpadkę, która nie umknęła uwadze fotoreporterów. Małżeństwo pojawiło się na uroczystości znacznie wcześniej niż wszyscy pozostali zaproszeni. Gdy w odświętnych strojach pojawili się na podjeździe, zastali pusty kościół.

Małgorzata Rozenek-Majdan wzięła udział w wyjątkowej uroczystości

Ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy był szeroko komentowany przez media. Para powiedziała sobie sakramentalne  "tak" w  kościele znajdującym się na warszawskiej Woli. Uroczystość nie umknęła uwadze fotoreporterów, którzy uwiecznili stylizacje młodej pary oraz przybyłych gości. Wśród zaproszonych celebrytów nie zabrakło Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Małżeństwo postanowiło, życzyć szczęścia Opozdzie i Królikowskiemu w niecodzienny sposób.

Nie obyło się bez wpadki! Małgorzata Rozenek-Majdan zastała pusty kościół

Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan przybyli na wesele znacznie wcześniej niż inni goście. Gdy zaparkowali pod kościelnym parkingiem,  nikogo jeszcze nie było na  miejscu. Małżeństwo korzystając z wolnego czasu i pięknej okolicy, postanowiło zapozować do zdjęć. Fotoreporterzy uwiecznili dopracowane stylizacje pary.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan na uroczystość wybrała szara, dopasowaną sukienkę z bufiastymi rękawami własnego autorstwa. Kreacja podkreślała  jej szczupłą sylwetkę i eksponowała atuty. Żółte szpilki hiszpańskiego projektanta, które kosztowały kilka tysięcy złotych, dopełniały stylizację "perfekcyjnej pani domu".

Małgorzata Rozenek-Majdan życzyła szczęścia młodej parze w nietypowy sposób

Nie wiadomo, czy przybycie do kościoła  za wcześnie było zamierzonym działaniem pary, czy może przypadkiem. Być może Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan pomylili godzinę uroczystości. Para skomentowała "wpadkę" na InstaStories,  zaznaczając, że przyjście odpowiednio wcześniej na ślub, to dobra wróżba dla nowożeńców. Czy rzeczywiście o to chodziło?Przeczytaj również: 

Wyciekły prywatne zdjęcia z wesela Opozdy i Królikowskiego! Wpadka jednego z gości!

Nie tylko Julia Wieniawa i Joanna Opozda. Oto wszystkie dziewczyny Antka Królikowskiego

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radosław Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy