Reklama

Małgorzata Socha pokazała, jak dba o figurę!

Małgorzata Socha ma piękną sylwetkę. Wiele fanek zastanawia się zapewne, jak ona to robi, że, chociaż jest już po czterdziestce, wciąż wygląda jak dwudziestolatka. Sekret jej fantastycznej figury prawdopodobnie tkwi w aktywności fizycznej, bo gwiazda uwielbia ruch, czego dowodem jest nowy post aktorki na Instagramie!

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Fani najbardziej znają ją z takich produkcji jak: "Zostać miss", Na Wspólnej", "BrzydUla", "Śniadanie do łóżka" czy "Przyjaciółki". 

41-letnia aktorka pomimo upływu lat, praktycznie wcale się nie zmienia. Jej dziewczęca uroda i zgrabna sylwetka sprawiają, że na ekranie trudno jest oderwać od niej wzrok. 

Ma wielu fanów. Profil Małgorzaty Sochy na Instagramie obserwuje ponad milion użytkowników, a gwiazda aktywnie się tam udziela. 

Niedawno wrzuciła kilka zdjęć z jesiennego treningu, ujawniając tym samym jeden ze swoich sposobów na obłędną figurę!

Małgorzata Socha jeździ na rowerze. Tak dba o zgrabną sylwetkę

Reklama

Jak widać, do treningów na rowerze Małgorzatę Sochę przekonał jej mąż, Krzysztof Wasilewskim, z którym aktorka ma troje dzieci: Zofię, Barbarę i Stanisława. 

Artystka najwyraźniej przekonała się do tego sportu. Nie od dziś wiadomo, że uwielbia ruch i to zapewne dzięki temu wciąż może się pochwalić tak piękną sylwetką. 

Trzeba przyznać, że gwiazda jest w świetnej formie! 

Czytaj również: 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? 

Halloween 2021. Jak udekorować dom? 

Jak przedłużyć trwałość chryzantem? 

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy