Reklama

Reklama

Małgorzata Socha pokazała męża! Poszli na randkę

Małgorzata Socha rzadko dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Tym razem aktorka postanowiła jednak zrobić wyjątek i na Instagramie opublikowała zdjęciem z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim. Para odpoczywa obecnie w Barcelonie. „Przyłapani na randce” – napisała Socha we wpisie.Małgorzata Socha opublikowała romantyczne zdjęcie

Małgorzata Socha jest aktywna w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem Instagrama informuje fanów o nowych projektach, w których bierze udział. Aktorka nie należy jednak do osób, które relacjonują obserwatorom swoje codzienne życie. Socha rzadko udostępnia zdjęcia męża, Krzysztofa Wiśniewskiego. Chwaląc się kadrami pociech, zawsze zamazuje ich twarze. 

Tym razem Małgorzata Socha postanowiła zrobić wyjątek. Gwiazda obecnie przebywa w Barcelonie. Wczoraj opublikowała zdjęcie, na którym pozuje wtulona w męża. Para wygląda na szczęśliwą. W komentarzach pod postem nie brakuje zachwytów i serdecznych życzeń.

Reklama

Kim jest mąż Małgorzaty Sochy?

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski są maleństwem od kilkunastu lat. Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci: Zosię, Barbarę i Stanisława.

Aktorka poznała męża, gdy była jeszcze nastolatką. W rozmowach z mediami Małgorzata Socha podkreśla, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Zakochanych dzieliła jednak odległość: Małgorzata Socha mieszkała w Warszawie, natomiast Krzysztof Wiśniewski w Pile.  Aktorka wspomina, ten czas z sentymentem:

Chociaż w czasie studiów kontakt Sochy i Wiśniewskiego osłabł, gdy tylko mężczyzna przeprowadził się do Warszawy, postanowił odnowić znajomość.

Mąż Małgorzaty Sochy nie jest związany z show-biznesem. Pracuje jako inżynier.  Często jednak towarzyszy żonie podczas przyjęć,  premier i uroczystych gali. 

***

Przeczytaj więcej o gwiazdach:  

Oliwia Bieniuk z ojcem w sesji zdjęciowej. Internauci zniesmaczeni!

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak przechodzą kryzys w związku?

Zobacz również: 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy