Reklama

Oliwia Bieniuk z ojcem w sesji zdjęciowej. Internauci zniesmaczeni!

Jarosław Bieniuk wziął ostatnio udział w sesji zdjęciowej ze swoją córką, Oliwką dla dwutygodnika "Viva!". Zdjęcia są na tyle kontrowersyjne, że 19-latka pozuje na nich w bardzo odważnym dekolcie ze swoim tatą. Internauci nie kryją niesmaku.

Oliwia Bieniuk ma zaledwie 19 lat, a już od dawna bryluje w polskim show-biznesie. Za sprawą bycia dzieckiem znanych rodziców, ma już za sobą liczne wywiady, sesje zdjęciowe, a także udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Ostatnimi czasy Jarosław Bieniuk coraz częściej pojawia się publicznie ze swoją córką, Oliwią Bieniuk. Wspólnie pojawili się w programie Krzysztofa Ibisza "Demakijaż", gdzie rozmawiali o łączących ich relacjach. Odcinek cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Sesja zdjęciowa Oliwii i Jarosława Bieniuków

Kolejnym wspólnym projektem Jarosława i Oliwii Bieniuków był udział w wywiadzie i sesji zdjęciowej dla "Vivy!". Jarosław opowiadał w rozmowie, jak ciężko było mu po śmierci ukochanej żony, Anny Przybylskiej i jak bardzo przeżywali to wraz z dziećmi. Wywiad ten został okraszony sesją zdjęciową, która wzbudziła niemałe kontrowersje.

Reklama

- napisał jeden z internautów pod postem ze zdjęciem z sesji.

- skomentowała ostro inna internautka. 

Ciężko znaleźć pozytywne komentarze i nie sposób nie zauważyć, że internauci są po prostu zniesmaczeni efektami tej sesji zdjęciowej. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Czytaj również: 

Monika Chwajoł pokazała zdjęcia z młodości

Kourtney Kardashian coraz szczuplejsza 

Znana wokalistka miała wypadek. Spadła ze schodów

Unia Europejska o Omikronie 

***

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | Jarosław Bieniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy