Reklama

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak przechodzą kryzys w związku?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak są parą od 17 lat, jednak nie po raz pierwszy słychać pogłoski o kryzysie w ich związku. O co chodzi tym razem?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak poznali się na planie serialu "Kasia i Tomek". Para aktorów jest ze sobą już 17 lat, wspólnie wychowują dwóch synów. Ich związek uchodzi raczej za udany i spokojny, bowiem obydwoje bardzo chronią swoją prywatność. Wiadomo było, że po ciąży Joanna Brodzik wróciła z powodzeniem do swoich aktorskich projektów, a obowiązki rodzinne spadły na Pawła Wilczaka, który czuł się tym podobno przytłoczony.

Plotki o kryzysie

W jednym z wywiadów Paweł Wilczak przyznał:

Kryzys w ich relacji pogłębiał się coraz bardziej, pojawiły się też plotki o zdradzie Pawła Wilczaka. Para zdecydowała się skorzystać z pomocy terapeuty.

Choć tamte niepowodzenia nie doprowadziły do rozstania aktorów, tygodnik "Na Żywo" donosi, że gwiazdy znów mierzą się z kryzysem w związku. Joanna kończy pracę nad swoją książką, a przez to, że najlepiej pracuje się jej w ciszy, robiła to poza domem. Podobno Paweł Wilczak znów źle zniósł częstą nieobecność żony.

Reklama

- czytamy w tygodniku.

Zobacz także:

Barbara Kurdej-Szatan jednak nie musi się martwić o koniec kariery? Ekspert przerywa milczenie

Katarzyna Cichopek zachwyca w jesiennych stylizacjach. Ale nogi!

Marcin Mroczek z żoną. Ukochana aktora przyćmiła go w weselnej stylizacji!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Brodzik | Paweł Wilczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy