Reklama

Reklama

Małgorzata Socha świętuje 14. rocznicę ślubu. Fani zachwyceni!

Małgorzata Socha podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem, na którym pozuje ze swoim mężem, świętując 14 lat wspólnego małżeństwa. Uchyliła rąbka tajemnicy, jak świętuje ten dzień, a fani nie ukrywali zachwytu.

 Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Od wielu lat wciela się w rolę Ingi w serialu "Przyjaciółki", znamy ją również z serialu "Na Wspólnej", regularnie występuje też na deskach teatrów. Choć niechętnie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego, tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Podzieliła się ze swoimi obserwatorami zdjęciem, któremu towarzyszyły szczególne okoliczności.

Małgorzata Socha świętuje 14. rocznicę ślubu

Małgorzata Socha wraz ze swoim mężem Krzysztofem Wiśniewskim wychowuje trójkę pociech: Zofię, Barbarę i Stanisława. Ich małżeństwo uchodzi za niezwykle szczęśliwe i dobrane, bowiem ostatnio aktorka pochwaliła się zdjęciem, które pokazuje, jak gwiazda świętuje 14. rocznicę ślubu.

Reklama

Trzeba przyznać, że ich staż małżeński, zwłaszcza na realia polskiego show-biznesu, robi spore wrażenie. Obserwujący nie ukrywali zachwytu i życzyli parze kolejnych wspaniałych lat w małżeństwie.

***

Zobacz również:

Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Katarzyna Zdanowicz - prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy