Reklama

Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" świętują drugą rocznicę ślubu

Małgosia i Paweł Borysewiczowie to jedna z najbardziej znanych i lubianych par z programu "Rolnik szuka żony". Małżeństwo świętuje właśnie drugą rocznicę ślubu i z tej okazji rolniczka podzieliła się romantycznym zdjęciem z sesji ślubnej.

Małgosia i Paweł Borysewiczowie poznali się na planie 4. edycji "Rolnik szuka żony". Stworzyli naprawdę zgraną parę, a po programie sformalizowali swój związek. 

Doczekali się również pierwszego potomka - synka Rysia. W drodze jest już kolejne dziecko zakochanych. 

Ostatnio para świętowała drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji Małgosia na swoim profilu na Instagramie opublikowała archiwalne zdjęcie ze ślubnej sesji zdjęciowej. Fotografię okrasiła pięknymi słowami. 

- Małżeństwo - jedność, siła, wsparcie w każdej sytuacji! 2 lata. Ten weekend w Zakopanem pokazał nam, jak bardzo możemy liczyć na siebie, a to, że jesteśmy mężem i żoną, rodziną, która zawsze jest razem - nie jedno przetrwa. Najpiękniejsze słowa, które ostatnio usłyszałam: mimo wszystkich warunków - jesteśmy po to, by was łączyć, nie dzielić, bo jesteście rodziną. 28.09.2019 roku (pis. oryg.) - napisała Małgosia.  

Pod postem nie zabrakło gratulacji i pięknych życzeń od internautów. 

Reklama

My również życzymy parze wszystkiego dobrego!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | Małgorzata Borysewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy