Reklama

Reklama

Malin Andersson w bikini nie wstydzi się swojego ciała!

Malin Andersson to osobowość telewizyjna i celebrytka, która urodziła córkę zaledwie cztery miesiące temu. W swoich mediach społecznościowych bez grama retuszu pokazuje zdjęcia, na których prezentuje swoje ciało po ciąży. Fani zachwycają się jej naturalnością

Malin Andresson zachęca do ciałopozytywności

Malin Andersson zyskała sławę w programie "Love Island" w 2016 roku. Obecnie odnosi sukcesy jako autorka, która na początku tego roku wydała swoją książkę "Pozytywność to nasza supermoc: Wszystko, czego nauczyłem się o traumie, żalu, pewności siebie i miłości do siebie". 

 Od tego momentu rozwija się w kwestii ciałopozytywności, którą promuje w swoich mediach społecznościowych. 

Kilka miesięcy temu została mamą i dziś Malin Andersson z całą świadomością pokazuje swoje ciało, edukując innych, że figura kobiety po ciąży może wyglądać w taki sposób i jest to całkowicie normalne. 

Reklama

Ostatnio gwiazda wybrała się na wakacje do Hiszpanii, gdzie bez skrępowania pokazuje swoje ciało w bikini. 

"To dla mnie nowe doświadczenie, ponieważ kiedy odwiedzasz miejsca takie jak Dubaj czy Hiszpania, to widzisz kobiety z idealnymi ciałami. Ciąża całkowicie zmieniła moje ciało, ale nie przeszkadza mi to. Jestem dumna z tego, że nosiłem dziecko pod swoim sercem, a to ciało jest tylko na to dowodem" - mówi w rozmowie z "The Sun" Malin Andersson.

Po zachowaniu gwiazdy również widać, że nie ma kompleksów z powodu swojego ciała i zachęca innych ludzi do tego, by akceptowali siebie takimi, jakimi są. 

***

Zobacz także: 

Jennifer Lopez w obcisłych leginsach! Co za figura!

Policja na ślubie Britney Spears. Rozegrały się dantejskie sceny

Beyoncé jest warta miliardy? Wokalistka jest najlepiej zarabiającą czarnoskórą piosenkarką

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Malin Andersson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy