Reklama

Reklama

Małżeństwo Kim Kardashian West i Kanye West ma się coraz lepiej

Kim Kardashian West i Kanye West ciężko pracują nad swoim związkiem.

Para miała ciężki 2016 rok z powodu napadu rabunkowego na Kim w Paryżu oraz załamania nerwowego Kanye, ale ich przyjaciele utrzymują, że oboje starają się teraz spędzać razem więcej czasu i czerpać z tego przyjemność.

Reklama

Jak donosi źródło E! News:

 - Dobrze się dogadują i bardzo dużo pracują nad swoim małżeństwem. Starają się więcej razem podróżować - dla rozrywki, a kiedy muszą wyjeżdżać służbowo, towarzyszą sobie wzajemnie. Ich plan ma na celu więcej spędzonego wspólnie czasu i wspólne podróżowanie.

Kariera Kanye'go układa się bardzo dobrze. Raper powiedział znajomym, że jest zadowolony z pokazu Yeezy na New York Fashion Week.

Jak donosi osoba z otoczenia artysty:

 - On jest bardzo zaangażowany. Wykonuje mnóstwo telefonów i podejmuje większość designerskich decyzji.

 - Był szczęśliwy, że może pokazać kolekcję. Zrobił to dla samego siebie, aby powrócić do życia oraz aby być obecnym na Fashion Week.

 - Jeśli ludzie o tym mówią, dobrze lub źle, on jest zadowolony. Kiedy wrócił do L.A wyglądał na szczęśliwego, że wszystko się już skończyło, ale zadowolonego z efektu.

W międzyczasie, pomimo ostatnich oświadczeń, przyjaciel Kim, Jonathan Cheban utrzymuje, że Kim nie pojawi się na Paris Fashion Week, z powodu napadu jaki tam się wydarzył.

Powiedział:

 - Nie wydaje mi się, że ona wybiera się na Paris Fashion Week, ale na pewno czuje się o wiele lepiej.

 - Cieszę się, że złapali te zwierzęta... Byłem właśnie w Paryżu po raz pierwszy od czasu napadu i czułem się nieswojo, myśląc o tym, co jej się tam przydarzyło.

Pomimo 17 aresztowań, jedynie garstka osób została oskarżona, a żadna z rzeczy skradzionych Kim nie została odnaleziona, łącznie z dwoma bransoletkami Cartier z brylantami, złotym naszyjnikiem Jacob z diamentami, kolczykami z diamentami od Loraine Schwarz, naszyjnikiem z diamentami od Loraine Schwartz oraz pierścionkiem z diamentem, wartym 4 miliony dolarów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje