Reklama

Reklama

Mama Anny Przybylskiej wspomina córkę. "Strasznie mi jej brakuje"

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Mimo że minęło już siedem lat, to mama aktorki dalej nie może poradzić sobie z jej odejściem. Krystyna Przybylska zdecydowała się na szczerą rozmowę z Dorotą Wellman.

Anna Przybylska grono fanów zdobyła dzięki rolom w takich produkcjach jak "Złotopolscy", "Sęp", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Bilet na Księżyc", czy "Daleko od noszy".

W 2013 roku u Anny Przybylskiej zdiagnozowano nowotwór trzustki. Aktorce nie udało się wygrać z chorobą. Odeszła 5 października 2014 roku w wieku zaledwie 36 lat. 

Krystyna Przybylska o śmierci córki

Krystyna Przybylska dwukrotnie zachorowała na COVID-19, a kilka miesięcy temu zmarł jej mąż. W rozmowie z Dorotą Wellman mama Ani Przybylskiej wyznała, jak radzi sobie w tym trudnym czasie. 

Krystyna Przybylska mimo upływu lat nie pogodziła się ze śmiercią córki. Z Dorotą Wellman postanowiła powspominać zmarłą Annę Przybylską. Razem przyznały, że była pełna energii i konsekwentna w dążeniu do celów.

Reklama

Mama Anny Przybylskiej wyznała, że to najmłodszy syn aktorki Jaś, jest do niej najbardziej podobny. Stwierdziła także, że Oliwia Bieniuk, która obecnie bierze udział w "Tańcu z Gwiazdami", uśmiecha się tak samo, jak Anna Przybylska. 

Ponadto Krystyna Przybylska zapytana o karierę aktorską Oliwii Bieniuk wyznała, że marzenia trzeba spełniać i będzie wspierać wnuczkę w jej postanowieniach. 

Mama Anny Przybylskiej niechętnie udziela wywiadów. Tym razem postanowiła porozmawiać z Dorotą Wellman o córce. Wyznała, że musiała zmierzyć się negatywnymi komentarzami. Ponadto zdradziła, że powstanie dokument o Ani Przybylskiej.

Czytaj więcej:

Dorota Gardias świętuje urodziny córki

Salma Hayek niedawno skończyła 55 lat. Wciąż jest seksbombą!

Te młode polskie gwiazdy często są porównywane do zagranicznych!

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje