Reklama

Reklama

Mama Ginekolog nie zdała egzaminu specjalizacyjnego. Tak zareagowali jej fani

Mama Ginekolog, czyli Nicole Sochacki- Wójcicka jest ginekologiem-położnikiem w trakcie specjalizacji. Największą popularność przyniósł jej instagramowy profil, na którym edukuje kobiety. Influencerka wyznała, że właśnie nie zdała egzaminu specjalizacyjnego. Jak zareagowali jej odbiorcy?

Kim jest Mama Ginekolog?

Nicole Sochacki-Wójcicka jest ginekologiem-położnikiem w trakcie specjalizacji. Oprócz pracą w szpitalu zajmuje się prowadzeniem instagramowego profilu, na którym nie tylko dzieli się swoją codziennością, ale także skupia się na edukowaniu kobiet. 

Oprócz tego Nicole Sochacki-Wójcicka prowadzi bloga, jak sama wyznała, jest on rozszerzeniem działalności na rzecz uświadamiania Polek w aspekcie ich zdrowia w ciąży i nie tylko. 

Mama Ginekolog nie zdała egzaminu specjalizacyjnego

Nicole Sochacki-Wójcicka w szybkim czasie zyskała grono fanów. Jej instagramowy profil śledzi niemal 850 tysięcy osób. To właśnie za pomocą mediów społecznościowych Mamaginekolog wyznała, że nie zdała egzaminu specjalizacyjnego. Lekarka od razu po wyjściu z egzaminu nagrała instagramową relację.

Reklama

Mama Ginekolog przyznała, że od razu spodziewała się negatywnego wyniku. Stwierdziła, że nigdy nie zdarzyło się jej płakać po egzaminie i zawsze wszystkie zdawała.

Chwilę później również za pomocą instagramowej relacji poinformowała swoich odbiorców o wynikach egzaminu.

Na tym się jednak nie skończyło, bo Nicole Sochacki-Wójcicka postanowiła dalej ciągnąc temat egzaminu i podzielić się swoimi przemyśleniami. Lekarka na kolejnych relacjach już nie pokazała twarzy, ale postanowiła napisać kilka zdań. 

Oprócz tego Mama Ginekolog wyznała, że czuje się bardzo dobrze, a wszystko to przez to, że dała z siebie 100 proc. Wie, że była dobrze przygotowana i nawet jutro mogłaby pójść na ustny egzamin. 

Ponadto stwierdziła, że ten egzamin nic nie zmienia w jej życiu. Bez niego jedynie nie ma możliwości otworzenia przychodni na NFZ, ale i tak tego nie planuje. 

Oprócz relacji Nicole Sochacki-Wójcicka dodała post. Wyznała, że nie może spać, a w jej głowie wirują pytania z egzaminu. W mgnieniu oka zaczęły pojawiać się komentarze od fanów, którzy nie szczędzili miłych słów. Odbiorcy od razu zaczęli wspierać lekarkę i wychwalać jej wcześniejsze osiągnięcia. 


Czytaj więcej:

Modne stylizacje Agaty Kornhauser-Dudy

Angelina Jolie zadała szyku na premierze w Rzymie. Wszyscy patrzyli tylko na nią!

Małgorzata Kożuchowska zachwyca w cekinowym garniturze

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje