Reklama

Mama Olgi Frycz jest w szpitalu. Co się dzieje?

Olga Frycz, podobnie jak wiele innych gwiazd, z okazji Dnia Matki, opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z dzieciństwa. Fotografiom towarzyszył jednak szczery wpis, w którym aktorka opowiedziała o trudnościach, z jakimi teraz zmaga się jej mama.

Olga Frycz to jedna z gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Aktorka regularnie dzieli się na Instagramie kadrami ze swojego rodzinnego życia. Zwykle są to pogodne obrazki, na których pozuje z córeczką, jeździ na rowerze, albo chwali swoimi kulinarnymi eksperymentami.

Nikogo więc nie zdziwiło, że na jej profilu pojawił się również okolicznościowy post z okazji Dnia Matki. Olga opublikowała kilka archiwalnych zdjęć, na których pozuje z mamą i rodzeństwem. I chociaż fotografie są urocze, towarzyszący im wpis nie jest już tak radosny.

Reklama

Dowiadujemy się z niego, że mama Olgi właśnie przeszła operację. "Wczoraj nasza Mama miała operację w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na oddziale Ortopedii i Traumatologii. Trzymamy kciuki żebyś szybko doszła do zdrowia i żebyś znowu mogła wchodzić po schodach na trzecie piętro w swoim ukochanym domu wczasowym nad morzem w Dźwirzynie", napisała Olga.

Miejmy nadzieję, że mama aktorki szybko wróci do zdrowia.


***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy