Reklama

Reklama

Mama powiedziała mi...

Z okazji Dnia Matki SHOW zdradza, jakie cenne rady dostały gwiazdy od swoich mam i... czy ich posłuchały. Niektóre z nich naprawdę warto sobie wziąć do serca...

Do kogo idziemy, gdy czujemy się nieszczęśliwe? Kto zawsze staje po naszej stronie i wybacza nawet największe błędy? I wreszcie: czyje cenne rady nieraz wybawiły nas z opresji? Oczywiście mowa o naszych mamach! Co do tego, że matczyne rady mają wielką wartość, nie mają wątpliwości ich sławne córki.
Jessica Alba przyznaje, że niemal każdy problem omawia ze swoją mamą: "Ona jest najlepszym doradcą na świecie. Ufam jej bezgranicznie!", mówi. Z kolei Doda zauważa w rozmowie z SHOW: "Myślę że mój fenomen bierze się przede wszystkim z miłości i zaufania, jakimi obdarza mnie moja mama. Ona jest moją najlepszą przyjaciółką. Zawsze mi mówiła, że trzeba być odważnym i szczerym. Dzięki niej jestem taka wyjątkowa". A Kate Hudson, córka Goldie Hawn, podsumowuje: "Moja mama bywa straszną zrzędą! Ale słucham jej rad, bo ta kobieta zawsze ma rację!".

Licz tylko na siebie


Piękna Jennifer Lopez (41) odnosi sukcesy nie tylko jako piosenkarka. J.LO to również prężna businesswoman. "Dobrze radzę sobie w biznesie i od zawsze jestem niezależna finansowo. Nauczyła mnie tego mama. Zawsze podkreślała, że trzeba liczyć tylko i wyłącznie na siebie" - mówi artystka.

Pielęgnuj przyjaźnie


Małgorzata Kożuchowska (40) ma spore grono oddanych przyjaciół. Są wśród nich nie tylko koledzy z pracy i szkoły aktorskiej, ale także wciąż znajomi z podstawówki. "Moja mama zawsze powtarzała, że trzeba dbać o przyjaciół i pielęgnować dobre relacje z ludźmi" - mówi aktorka w rozmowie z SHOW.

Bądź rozsądna


"Mama zawsze miała do mnie zaufanie, a ja się starałam go nie zawieść" - wspomina w rozmowie z SHOW Anna Czartoryska (26). Słysząc często od mamy: "Bądź rozsądna", nauczyła się odpowiedzialności.

"Miłość to nie wszystko"


Kiedy Iza Miko (30) była nastolatką, jej rodzice zdecydowali się rozstać. Mama dużo z nią wtedy rozmawiała, tłumacząc córce, że uczucie to nie wszystko. "Warto skupić się na sobie i własnym rozwoju" - mówi dziś Iza. Dodaje, że choć czeka na miłość, nie jest ona priorytetem w jej życiu.

"Zawsze ładnie wyglądaj"


Piękna aktorka zawsze słynęła z elegancji. Catherine Zeta-Jones (41) podkreśla, że zawdzięcza to swojej mamie: "Ona zwykła mawiać: 'Zawsze wyglądaj tak, jakbyś miała spotkać samego króla'".

Reklama

Justyna Kasprzyk

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 23 maja!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy