Reklama

Reklama

Mandaryna jest znowu zakochana! Jak wygląda jej nowy partner?

Mandaryna długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Po głośnym ślubie z Michałem Wiśniewskim była w kilku związkach, ale żadna relacja nie przetrwała. Teraz pokazała fanom nowego partnera. Czy tym razem to ten jedyny?

Mandaryna - kariera i związki

Mandaryna zasłynęła w przeszłości spektakularnym ślubem z Michałem Wiśniewskim. Kobieta była jego drugą żoną, jednak ich małżeństwo nie przetrwało. Wokalistka stała się także znana za sprawą jej pamiętnego wykonania piosenki "Ev'ry Night".

Po rozwodzie Marta Wiśniewska tworzyła dłuższe związki z kilkoma mężczyznami, niestety kończyły się one rozstaniami. Kobieta przez wiele lat nie była aktywna na scenie, ostatnio jednak powróciła z nowym materiałem.

Nowa miłość Mandaryny

Również w życiu uczuciowym Mandaryna ma ostatnio więcej szczęścia. Obecnie przebywa na wakacjach w Grecji i opublikowała na Instagramie filmik, na którym można zobaczyć jej partnera. Para nie szczędzi sobie czułości i wydaje się naprawdę szczęśliwa.

Reklama

Pod postem pojawiło się wiele życzliwych komentarzy. Fani Marty Wiśniewskiej piszą: "Szczęścia!!! Zasługujesz na wszystko, co najlepsze od życia", "Dużo szczęścia, mega pasujecie do siebie" czy "Przepięknie razem wyglądacie! Cieszę się waszym szczęściem!".

Zobacz również: Kasia Sokołowska na jesiennym spacerze z synem. „Szczęście wymalowane na twarzy”

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mandaryna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy