Reklama

Reklama

Marcel, weź się w garść!

Czar pryska! Po dwóch latach związku aktorka jest Marcelem coraz bardziej rozczarowana. Powód?

Na oficjalnych imprezach sprawiają wrażenie szczęśliwych. Pieczołowicie wystylizowani, wydają się parą jak z obrazka. Ale gdy znajdą się poza zasięgiem fleszy, uśmiech coraz częściej znika z ich twarzy. Bo w związku Anny Muchy (31) i Marcela Sory ostatnio źle się dzieje. "Plotki na temat ich rozstania są przesadzone, ale para przechodzi kryzys" - mówi SHOW ich znajoma.

Aktorka powoli ma dosyć tego, że jej ukochany nie cierpi na nadmiar zajęć. Gdy go poznała, nie tylko dobrze prezentował się za kierownicą błękitnego maserati, ale też miał dobrą pracę. Zatrudniony w Rochstarze, jednej z największych w Polsce firm producenckich, był drugim reżyserem przy hitowym programie "Jak Oni Śpiewają".

Reklama

Potem założył własną firmę. "Chciał być producentem filmowym i telewizyjnym" - wyjaśnia znajoma Marcela. Niestety, sukcesu nie odniósł. Ostatnio pracował przy programie Krzysztofa Ibisza "7420 Milion od zaraz", który po kilku odcinkach okazał się klapą. "Od stycznia Marcel nie ma konkretnego zajęcia. Miewa różne pomysły, kręci się to tu, to tam, ale o wymiernych efektach nie słychać" - dodaje były współpracownik Sory.

Nic dziwnego, że Ania powoli traci cierpliwość. "Jeżeli ktoś nie jest poukładany sam ze sobą, to żaden związek mu nie wyjdzie. Nie można obciążać drugiej osoby swoimi lękami, bo na dłuższą metę nikt tego nie wytrzyma" - uważa aktorka. Sama ma entuzjazmu i energii za dwoje, ale ostatnio przestaje to już wystarczać.

Ania próbuje nadrabiać miną. Po rozstaniu z Kubą Wojewódzkim nie chce, by kolejny związek zakończył się porażką. Pracuje za dwoje. Codziennie jest na planie serialu "Prosto w serce", bywa na castingach, czasem kilku tygodniowo. Jak dowiedziało się SHOW, Ania stara się o role w filmach fabularnych i w nowych produkcjach TVN. "Mam potworny głód wyzwań zawodowych, dlatego bardzo bym chciała zagrać w kolejnej fabule" - mówi. Niewykluczone, że w połowie czerwca jej marzenie się spełni, ale na razie za wcześnie, by zdradzać szczegóły.

To mogłoby aktorce zaszkodzić. Razem z menedżerem Filipem Mecnerem Mucha przegląda też oferty kontraktów reklamowych. "Przyświeca nam zasada, że nie rozmieniamy się na drobne. Jeżeli Ania ma się w coś zaangażować, to musi to być zgodne z jej upodobaniami i na odpowiednim poziomie finansowym" - mówi SHOW Mecner. Menedżer aktorki podkreśla, że sytuacja zawodowa jego klientki jest stabilna. Życia osobistego Muchy nie ma zwyczaju komentować.

Od 20 czerwca do 10 lipca aktorka ma przerwę na planie. Jak zawsze, planuje egzotyczną wyprawę z partnerem. Czy wrócą z niej jako para?

Joanna Łazarz

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 6 czerwca!

Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: aktorka | Anna Mucha | kryzys

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje