Reklama

Marcela Leszczak i Misiek Koterski razem na ściance

Misiek Koterski i Marcela Leszczak pojawili się ponownie jako para na jednej z warszawskich imprez. Chętnie pozowali do zdjęć i okazywali sobie czułość.

Związek Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego, którzy wychowują 4-letniego syna Fryderyka, to historia dość burzliwa. Co jakiś czas celebryci rozstają się, potem schodzą. Ostatnie głośne medialne rozstanie nastąpiło rok temu.

W tym czasie Misiek Koterski spotykał się z aktorką Dagmarą Bryzek, z którą pojawiał się już publicznie na imprezach show-biznesowych. Ponad miesiąc temu Dagmara i Misiek się rozstali, a jak się okazało Marcela Leszczak postanowiła dać aktorowi kolejną szansę.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak oficjalnie razem

Podczas finału konkursu Viva! Photo Awards 2021 Marcela Leszczak i Misiek Koterski pojawili się trzymając się za ręce. Świetnie się bawili na ściance, a także poza nią.

Reklama

Marcela Leszczak pojawiła się w cekinowym granatowym kombinezonie z falbankami, zabawna fryzura uzupełnia ten look. Aktor także postawił na odcienie granatu. Wyglądali na szczęśliwych i zakochanych.

Zobacz także:

Marcela Leszczak i Misiek Koterski wrócili do siebie. To już pewne


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy