Reklama

Reklama

Marcela Leszczak pręży się na Instagramie

Siłownie zamknięte, kluby nieczynne, organizacja imprez zakazana do odwołania. Ruszać się i dbać o kondycję można jednak we własnym domu. Krótkim filmikiem z tanecznego treningu pochwaliła się Marcela Leszczak.

28-letnia Marcela Leszczak to modelka, wielokrotna laureatka rozmaitych konkursów piękności, finalistka III edycji polskie Top Model. Prywatnie interesuje się motoryzacją i wychowuje synka.

Jej życie - tak jak w przypadku większości z nas - w czasie epidemii mocno zwolniło. Jednak, mimo wyjątkowej sytuacji, Marcela stara się zachowywać dobry humor i dbać o figurę modelki. Aktywnością, która pozwala zaspokoić obie te potrzeby jest taniec, nic więc dziwnego, że Marcela w domowym zaciszu od czsu do czasu podryguje w rytm muzyki.

Reklama

Filmikiem z jednego z takich występów niedawno podzieliła się na Instagramie. Wideo zebrało sporo komentarzy (nie bez wpływu na to jest pewnie odsłaniające biust body, w którym zdecydowała się zaprezentować modelka). I choć wśród komentarzy przeważały komplementy, byli i fani, którzy zdecydowali się wbić Marcelinie niewielką szpilę. Poszło o... brwi, które zdaniem niektórych gwiazda powinna wyregulować. "Marcela piękna jesteś ale kiedy zrobisz brwi, please", czytamy w komentarzach.

Jak widać wszystkim brak dostępu do salonów kosmetycznych daje się we znaki.


 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje