Reklama

Marcelina Zawadzka: W szpilkach jestem wyższa od większości mężczyzn

Marcelina Zawadzka lubi buty na wysokim obcasie. W takim obuwiu jest jednak wyższa od wielu swoich rozmówców, dlatego stara się przybierać takie pozycje ciała, w których wydaje się niższa. Modelka twierdzi, że często daje to nienaturalny efekt. Lubi jednak swój wzrost, przydaje jej się bowiem w pracy w modelingu.

Marcelina Zawadzka jest wysoką kobietą. Ma 1,80 cm wzrostu. Nawet gdy zakłada buty na płaskim obcasie, jest wyższa od wielu mężczyzn. Modelka nie ukrywa jednak, że lubi nosić szpilki, zwłaszcza na oficjalne imprezy lub podczas występów w telewizji. W takich przypadkach stara się ustawiać tak, by nie przewyższać obecnych na wydarzeniu panów.

- Zazwyczaj staram się stanąć w drugim rzędzie, żeby być jednak tą mniejszą osobą. Jednak też lubię na oficjalne wyjścia czy przed kamerą mieć te szpilki i wtedy jestem wyższa od mężczyzn - mówi Marcelina Zawadzka.

Reklama

Modelka twierdzi, że nie lubi stwarzać dystansu w stosunku do rozmówcy, a wysoki wzrost może kreować takie wrażenie. Dlatego podczas rozmowy z niższą od siebie osobą Zawadzka stara się ustawiać ciało w takiej pozycji, która zapewni rozmówcy poczucie komfortu.

- Staram się, żeby temu rozmówcy było dobrze i miło i później widzę na wywiadach, że stoję jakoś krzywo. Staram się to wypośrodkować, chociaż nie jest to proste - mówi Marcelina Zawadzka.

Miss Polonia 2011 uważa, że wysoki wzrost ma i wady, i zalety. Przed 2. edycją programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" niektóre media twierdziły, że właśnie wzrost może uniemożliwić Zawadzkiej udział w show. Według nich producentom brakowało równie wysokiego tancerza. W zawodzie modelki, który Marcelina Zawadzka wykonuje od 14 roku życia, wysoki wzrost jest jednak atutem.

- W modelingu wzrost jest plusem, a w mediach to różnie, bo np. w serialach większość osób jest niższa i wtedy rzeczywiście trudno znaleźć partnera takiej kobiecie - mówi Marcelina Zawadzka.

Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy