Reklama

Reklama

Marcelina Zawadzka zachwyciła fanów

Marcelina Zawadzka jest jedną z najpiękniejszych kobiet polskiego show-biznesu. W 2011 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a rok później zakwalifikowała się do pierwszej szesnastki wyborów Miss Universe.

Konkursy utorowały Zawadzkiej drogę do telewizji. W 2013 roku debiutowała jako prowadząca format "Projektanci na start", następnie trafiła do TVN Turbo (motoryzacja zawsze była jej pasją).

Reklama

Od prawie trzech lat Marcelina jest współprowadzącą "Pytania na śniadanie". Widzowie docenili jej naturalność i zaangażowanie - w 2017 otrzymała Telekamerę w kategorii "Nadzieja telewizji".

Władze TVP 2 również musza darzyć Zawadzką sympatią - od jakiegoś czasu prowadzi nie tylko program śniadaniowy, ale także "Bake Off - Ale ciacho!" oraz magazyn telewizyjny "Lajk!".

Do tej pory prezenterka nie znalazła jedynie szczęścia w miłości. Przez jakiś czas była związana z aktorem Mikołajem Roznerskim, ale związek zakończył się dość szybko.

Instagramowy profil Zawadzkiej śledzi ponad 262 tys. użytkowników. Ostatnio mieli okazję podziwiać seksowne zdjęcie, które zamieściła sama zainteresowana.

Była miss pozuje na nim w skórzanym kombinezonie, siedząc na pięknym, błyszczącym motorze.

Fani nie kryli zachwytów fotografią Zawadzkiej. "Kobieta kot", "Wyglądasz imponująco", "Oszałamiająca z ciebie kobieta" czy "Petarda" - pisali.

Zgadzacie się z ich osądem?


Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje