Reklama

Reklama

Marcin Kwaśny został ojcem. Zdradził płeć i imię dziecka

Marcin Kwaśny został ojcem po raz drugi. Aktor dopiero wczoraj poinformował swoich fanów, że jego żona jest w ciąży, a już dzisiaj ogłosił, że na świat przyszło jego drugie dziecko.

Choć Marcin Kwaśny nie dzieli się zbyt często kulisami swojego życia prywatnego, ostatnio podzielił się ze swoimi obserwatorami radosną nowiną. W 2020 roku rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, Dianą Kołakowską. Batalie sądowe trwały długo, jednak po pewnym czasie znalazł szczęście u boku śpiewaczki operowej, z którą 2021 roku wziął ślub. Poznał ją na spotkaniach modlitewnych. Dwa lata temu doczekali się swojej pierwszej córeczki, a teraz znów powiększyli rodzinę.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Reklama

Marcin Kwaśny został ojcem po raz drugi

Zaledwie wczoraj Marcin Kwaśny opublikował na swoim Instagramie radosną nowinę dotyczącą tego, że wraz ze swoją żoną spodziewają się dziecka. Ku zaskoczeniu fanów dzień później ogłosił, że po raz drugi został tatą. Maluszek zrobił rodzicom niespodziankę i przyszedł na świat kilkanaście dni przed terminem.

Dzisiaj zdradził płeć, imię dziecka, a także jego wagę i wzrost. 

Pod postem nie brakowało gratulacji przyjścia na świat pierwszego syna aktora. My również serdecznie gratulujemy aktorowi i jego żonie.

Zobacz również: Britney Spears już po ślubie. Przykry incydent tuż przed uroczystością

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Kwaśny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy