Reklama

Marcin Mroczek imprezuje z przyjaciółmi

Marcin Mroczek od osiemnastu lat wciela się w postać Piotra Zduńskiego w, uwielbianym przez Polaków, serialu „M jak miłość”.

35-letni dziś Mroczek nigdy nie zdecydował się na studia aktorskie. Jest za to absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Wrocławskiej.

Podobnie jak brat, odniósł spore sukcesy w programie "Taniec z gwiazdami". W czwartej edycji show (tańczył z Edytą Herbuś) odpadł tuż przed wielkim finałem. Dwa lata później para wzięła udział w Konkursie Tańca Eurowizji i zajęła pierwsze miejsce.

Prywatnie Marcin Mroczek jest związany z Marleną Muranowicz. Para wzięła ślub w 2013 roku i doczekała się dwóch synów: Ignacego (ur. 2016) i Kacpra (ur. 2017).

Reklama

Aktor chętnie zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia synów i ukochanej. Ostatnio jednak postanowił podzielić się fotografią, na której uwiecznił sobotni wieczór z przyjaciółmi.

Okazuje się, że Marcin wybrał się na piwo z... Miśkiem Koterskim i Markiem Włodarczykiem. Koledzy raczyli się złotym trunkiem w Dublinie. Panowie wyglądają na zadowolonych i zrelaksowanych. Widać, że dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Wiedzieliście, że się przyjaźnią?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Mroczek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy