Reklama

Reklama

Marcin Prokop: Jego żona to kobieta pełna pasji

Marcin Prokop jest jedną z najbardziej lubianych przez widzów osobowości telewizyjnych. Dziennikarz i prezenter słynie z oryginalnego poczucia humoru.

41-letni dziś Prokop z wykształcenia jest bankowcem, jednak szybko trafił do mediów. W latach 90. zaczynał od prasy (m.in. "Przekrój" i "Gazeta Wyborcza"), przez dwa był naczelnym miesięcznika "Machina". W 2004 roku dał się poznać szerszej publiczności jako juror w programie "Idol", a od 2007 roku, w duecie z Dorotą Wellman, prowadzi "Dzień dobry TVN".

Prokop konsekwentnie milczy na temat swojego życia prywatnego. Wiemy jednak, że od 2011 roku jest mężem Marii Prażuch-Prokop. Para jest razem od 16 lat, a w 2006 roku na świat przyszła ich córka Zofia.

Reklama

Pani Maria nie bierze udziału w branżowych imprezach, nie pozuje na ściankach, ale swoją pasją dzieli się chętnie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwują 3,4 tys. użytkowników.

Żona dziennikarza jest zapaloną joginką i to właśnie zdjęcia z treningów królują na jej profilu. Musimy przyznać, że jej umiejętności są imponujące. Zobaczcie zresztą sami!

Wiedzieliście, że Prokop ma w domu taki skarb?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy