Margaret zdradziła, co robi w przerwie od pracy

Na początku grudnia 2019 roku Małgorzata Jamroży, znana jako Margaret, ogłosiła, że zawiesza karierę. Zmartwieni fani wokalistki, byli ciekawi, jaki jest powód tej decyzji.

Margaret zdecydowała się na przerwę od pracy
Margaret zdecydowała się na przerwę od pracyAndras SzilagyiMWMedia

Margaret jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej piosenki, a jej utwory są doceniane również za granicą. 28-letnia piosenkarka ma na swoim koncie kilka wielkich przebojów i cztery albumy. Ostatni, pt. "Gaja Hornby" wydała kilka miesięcy temu.

Piosenkarka występowała na największych imprezach plenerowych w kraju. W 2016 roku startowała w polskich eliminacjach do Eurowizji z piosenką "Cool Me Down". Utwór był grany przez rozgłośnie radiowe w całej Europie, ale Jamroży nie zakwalifikowała się do finału. Swoich sił w konkursie próbowała także z ramienia Szwecji. Ostatnio Margaret mogliśmy oglądać w roli jurorki i trenerki w programie "The Voice of Poland".

W oświadczeniu dla fanów i mediów wokalistka napisała, że karierę zawiesza przede wszystkim z przyczyn zdrowotnych i obiecuje wrócić, gdy odpocznie i poukłada wszystkie sprawy. Zawiesiła też swoją działalność w internecie.

Rąbka tajemnicy uchylił za to narzeczony Margaret - Piotr "Kacezet" Kozieradzki. Na swoim instagramowym profilu opublikował zdjęcie ukochanej, a właściwie zdjęcie jej dłoni i kolan, na którym widać też ekran laptopa oraz przekąski.

- "Odpoczynek najważniejszy", "Na tej focie widać, że Gosia może wreszcie sobie odpocząć i posiedzieć bez spiny nie martwiąc się swoim wyglądem przed kamerami odpoczywajcie!" czy "Odpoczywajcie. Pozdrowienia dla Gosi" - pisali wyraźnie poruszeni fani.

My również życzymy Margaret wszystkiego, co najlepsze! Czekacie na jej powrót?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas