Reklama

Reklama

Maria Pakulnis i Krzysztof Zaleski: burzliwa miłość aktorki i reżysera

Maria Pakulnis ze swoim mężem Krzysztofem Zaleskim spędziła 27 lat. Chociaż ich związek uchodził za burzliwy, miłość jaką darzyli się małżonkowie pozwoliła im przetrwać trudne chwile. Pakulnis i Zaleski byli sobie bliscy i oddani. Aktorka długo po śmierci męża nie mogła pogodzić się z jego stratą.

Niewinne początki wielkiego uczucia

Maria Pakulnis to polska aktorka filmowa i teatralna z mężem, reżyserem Krzysztofem Zaleskim poznała się w 1981 roku w Teatrze Współczesnym. Gwiazda po latach z sentymentem wspominała pierwsze spotkanie z miłością swojego życia. Tłumaczyła, że gdy pierwszy popatrzyła na starszego o 8 lat reżysera, poczuła magię. Miała wówczas 25 lat. 

"Tak zatopiliśmy się w rozmowie, że przestało istnieć wszystko wokół" - wspominała podczas jednego z wywiadów. Wówczas para jeszcze nie wiedziała, że już niedługo połączy ich bezgraniczne uczucie.

Aktorka i reżyser zostali przyjaciółmi. Od czasu do czasu widywali się w teatrze. Maria Pakulnis i Krzysztof Zaleski mimo zauroczenia, jakie połączyło ich po pierwszym spotkaniu, nie mogli kontynuować relacji. Reżyser był wówczas mężem aktorki Krystyny Wachelko. Gdy Pakulnis się o tym dowiedziała, postanowiła się wycofać.

Reklama

Jednak związek Krzysztofa Zaleskiego i Krystyny Wachelko po jakimś czasie zaczął się rozpadać. Reżyser nie zapomniał o młodej aktorce, która oczarowała go podczas wizyty w Teatrze Współczesnym.

Wielka miłość aktorki i reżysera

Maria Pakulnis i Krzysztof Zaleski po jakimś czasie związali się ze sobą. Zamieszkali w wynajmowanym mieszkaniu aktorki i spędzali wspólnie każdą wolną chwilę. Pakulnis darzyła Zaleskiego szczególnym uczuciem. Mimo że wcześniej była już w dwóch poważnych związkach, nigdy nie czuła się taka szczęśliwa. 

"Przy nim odkrywałam świat, uczyłam się nowego życia", powiedziała w rozmowie z "Życiem na gorąco". Para po trzech latach związku para wzięła ślub. Niedługo później na świat przyszedł ich syn, Jan.  

Maria Pakulnis: wybaczyła zdradę i czuwała do końca

Chociaż para darzyła się ogromnym uczuciem, ich związek nie był idealny. Kilka lat po ślubie Krzysztof Zaleski znów się zauroczył i stracił głowę dla młodej aktorki Joanny Trzepiecińskiej, najbardziej znanej z roli Alutki w "Rodzinie Zastępczej". Reżyser wówczas wyprowadził się z domu.

Maria Pakulnis nie mogła pogodzić się z utratą miłości. Postanowiła, że nie podda się bez walki. Aktorce udało się uratować małżeństwo. Krzysztof Zaleski zakończył romans. Żona wówczas wybaczyła mu zdradę. Parze udało się odbudować łączące ich uczucie.

W 2006 roku małżeństwo przeżyło kolejne trudne chwile. Krzysztof Zaleski dowiedział się o chorobie. Diagnoza przeraziła zarówno reżysera, jak i jego żonę: rak mózgu. Reżyser zmarł w 2008 roku. Miał wówczas 60 lat. Aktorka bardzo przeżyła śmierć męża. Długo nie mogła się z nią pogodzić.


***
Przeczytaj również:


Trendy jesień-zima 2021/22: Jakie buty wybrać?

Agnieszka Kaczorowska rozpisuje się na temat rodzicielstwa. "Maga sztuczne"

Dorota Zawadzka pokazała paragon grozy. Internauci ją wyśmiali

Zobacz również: Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje