Reklama

Reklama

Mariah Carey je tylko ryby i kapary

Twórczyni hitu "Hero" przyznała, że dieta, na której jest obecnie, jest trudna do przestrzegania.

Twórczyni hitu "Hero" przyznała, że dieta, na której jest obecnie, jest trudna do przestrzegania, ponieważ ogranicza się do łososia i kaparów. Gwiazda nie je nic innego, żeby trzymać formę.

W rozmowie z "E! News" 46-letnia piosenkarka powiedziała:

 - Jest to bardzo trudne. Znienawidzilibyście moją dietę. Jem tylko łososia norweskiego i kapary. I tak codziennie.

Piękna gwiazda, która ma 5-letnie bliźnięta Morroccana i Monroe razem ze swoim byłym mężem Nickiem Cannonem, twierdzi, że jej kluczem do zgrabnej sylwetki jest spożywanie białka.

Gwiazda wyznała:

Reklama

 - Mówię poważnie. Staram się spożywać jak najwięcej białka. To najgorszy element tej diety.

Nie ulega wątpliwości, że dbanie o sylwetkę pomaga piosenkarce odciągać myśli od rozstania z miliarderem Jamesem Packerem.

Gwiazda w zeszłym miesiącu odwołała zaręczyny z australijskim biznesmenem, jednak twierdzi, że nie jest załamana całą tą sytuacją.

Wyznała:

 - Wydaje mi się, że dobrze sobie radzę. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Jest jak jest. Trudno mi jest teraz o tym mówić. Dlatego zamiast tego pochwalę was za dekoracje, które przygotowaliście, ponieważ są niesamowite, a ja mogę wśród nich siedzieć.

Para rozstała się we wrześniu po tym, jak pokłóciła się na wakacjach w Grecji. Mariah prawdopodobnie czuje ulgę, że nie stanęła przed ołtarzem z Jamesem.

Źródło podało:

 - Jest gotowa, aby ruszyć naprzód. Uważa, że w ostatniej chwili udało jej się uniknąć nieszczęścia. Negocjacje między nimi nie idą dobrze.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje