Reklama

Mariah Carey nie chce obnosić się publicznie ze swoim nowym związkiem

Mimo iż nowy chłopak 46-letniej gwiazdy - Bryan Taneka - występuje w jej reality show "Świat Mariah", a gwiazda często zamieszcza na Instagramie ich wspólne zdjęcia, to Mariah twierdzi, że chce trzymać związek z dala od blasku fleszy.

Powiedziała: - Będę odpowiadała w następujący sposób: 'Nie rozmawiam na temat mojego życia prywatnego.' Kiedyś robiłam inaczej, ale to się nie sprawdzało.

 - Nie czuję się komfortowo, gdy mówię o moim życiu prywatnym. Ja i mój chłopak nie chcemy tego robić.

Mariah zaczęła spotykać się z Bryanem po tym, jak w październiku rozstała się z narzeczonym - miliarderem Jamesem Packerem - a jej nowa piosenka "I Don't" nawiązuje do tego wydarzenia.

Gwiazda powiedziała: - Po zakończeniu trasy koncertowej zrobiłam sobie przerwę, aby uporać się z własnymi uczuciami i zaczęłam pisać piosenkę, która wyrażałaby to, przez co przechodzę.

- Jeśli nie otrzymujesz miłości, której potrzebujesz, od osoby, z którą jesteś w związku, to dlaczego miałbyś tkwić w takiej relacji?

Piosenkarka znana z hitu "Fantasy", która ma pięcioletnie bliźnięta Moroccana i Monroe razem z byłym mężem Nickiem Cannonem, przyznała niedawno, że pisanie piosenek ma na nią zbawienny wpływ.

Powiedziała: - Muszę być w studio nagraniowym. Gdy jestem poza nim, to czuję się jak inna osoba.

- Występowanie na scenie to zupełnie inna sprawa. W studio tworzę i to kocham najbardziej. Pisanie piosenek ma na mnie zbawienny wpływ. Studio nagraniowe, gdzie tworzę nową muzykę, jest dla mnie domem bardziej niż jakiekolwiek inne miejsce.

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy