Marianna Schreiber zachwyca na premierze filmu. Nogi do nieba!

Marianna Schreiber na uroczystej premierze filmu „Powrót do tamtych lat” pojawiła się w asymetrycznej, przylegającej do ciała sukni. Kreacja wyeksponowała długie i zgrabne nogi żony posła PIS. „Ale sukienka! Pięknie wyglądałaś” – zachwalali stylizację fani Schreiber w komentarzach pod postem na Instagramie modelki.

Marianna Schreiber pojawiła się na uroczystej premierze "Powrotu do tamtych dni"
Marianna Schreiber pojawiła się na uroczystej premierze "Powrotu do tamtych dni"BaranowskiAKPA

Marianna Schreiber nie zrezygnowała z show-biznesu

Marianna Schreiber zyskała rozpoznawalność kilka miesięcy temu, pojawiając się w programie "Top Model". Żona posła PiS, Łukasza Schreibera tłumaczyła wówczas, że postanowiła spróbować swoich sił w popularnym show, nie zdradzając wcześniej planów mężowi. Przyznała, że jego konserwatywne poglądy utrudniają jej wyrażanie siebie.

Schreiber nie dostała się do domu modelek. Zaznaczyła, że mimo to zamierza zawalczyć o swoje szczęście i nie zrezygnuje z modelingu.

Od czasu emisji odcinków "Top model" z udziałem Marianny Schreiber o żonie posła nie przestaje być głośno. Modelka chętnie bierze udział w wydarzeniach kulturalnych. Podczas uroczystych premier zachwyca odważnymi stylizacjami i pozuje na ściankach.

Marianna Schreiber pojawiła się na uroczystej premierze. Co założyła?

6 grudnia w warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta premiera filmu "Powrót do tamtych dni" w reżyserii  Konrada Aksinowicza.  Na uroczystości nie zabrakło aktorów, odgrywających główne role: Macieja Stuhra, Weroniki Książkiewicz i Katarzyny Warnke. W warszawskiej Kinotece pojawiły się także inne gwiazdy, między innymi Marianna Schreiber.

Schreiber zachwyciła elegancką kreacją. Na uroczystą premierę postanowiła założyć czarną, dopasowaną suknię z głębokim rozcięciem. Żona posła do stylizacji dobrała klasyczne czółenka na wysokim obcasie. Wycięcie z boku sukienki wyeksponowało smukłą talię Schreiber.

Żona posła na Instagramie podzieliła się z obserwatorami swoimi przemyśleniami na temat filmu. W obszernym wpisie zaznaczyła, że produkcja zrobiła na niej duże wrażenie. Pogratulowała również reżyserowi.

Miałam przyjemność poznać i porozmawiać z wybitnym twórcą, bohaterem filmu @konrad_aksinowicz , gratulacje Konradzie raz jeszcze! Dziękuję Ci za ten film - masz ogromną odwagę ! Ps. patrzę na siebie często oczami małego dziecka i nie dowierzam, że jestem w tym miejscu. W miejscu, w którym nie wyobrażałam sobie być, gdy jako małe dziecko nie sądziłam, że dotrwam gdziekolwiek.
napisała Marianna Schreiber we wpisie na Instagramie.
Marianna Schreiber na premierę wybrała asymetryczną suknię z rozcięciem
Marianna Schreiber na premierę wybrała asymetryczną suknię z rozcięciemMateusz Jagielski/East NewsEast News
Schreiber zachwyciła elegancką kreacją
Schreiber zachwyciła elegancką kreacjąArtur Zawadzki/REPORTEREast News

Zobacz również: 

Alesandra Kurzak z córką w ,,Demakijażu" o relacjach rodzinnychPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas