Reklama

Marianna Schreiber zachwyca na premierze filmu. Nogi do nieba!

Marianna Schreiber na uroczystej premierze filmu „Powrót do tamtych lat” pojawiła się w asymetrycznej, przylegającej do ciała sukni. Kreacja wyeksponowała długie i zgrabne nogi żony posła PIS. „Ale sukienka! Pięknie wyglądałaś” – zachwalali stylizację fani Schreiber w komentarzach pod postem na Instagramie modelki.

Marianna Schreiber nie zrezygnowała z show-biznesu

Marianna Schreiber zyskała rozpoznawalność kilka miesięcy temu, pojawiając się w programie "Top Model". Żona posła PiS, Łukasza Schreibera tłumaczyła wówczas, że postanowiła spróbować swoich sił w popularnym show, nie zdradzając wcześniej planów mężowi. Przyznała, że jego konserwatywne poglądy utrudniają jej wyrażanie siebie. 

Schreiber nie dostała się do domu modelek. Zaznaczyła, że mimo to zamierza zawalczyć o swoje szczęście i nie zrezygnuje z modelingu.

Od czasu emisji odcinków "Top model" z udziałem Marianny Schreiber o żonie posła nie przestaje być głośno. Modelka chętnie bierze udział w wydarzeniach kulturalnych. Podczas uroczystych premier zachwyca odważnymi stylizacjami i pozuje na ściankach. 

Reklama

Marianna Schreiber pojawiła się na uroczystej premierze. Co założyła?

6 grudnia w warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta premiera filmu "Powrót do tamtych dni" w reżyserii  Konrada Aksinowicza.  Na uroczystości nie zabrakło aktorów, odgrywających główne role: Macieja Stuhra, Weroniki Książkiewicz i Katarzyny Warnke. W warszawskiej Kinotece pojawiły się także inne gwiazdy, między innymi Marianna Schreiber.

Schreiber zachwyciła elegancką kreacją. Na uroczystą premierę postanowiła założyć czarną, dopasowaną suknię z głębokim rozcięciem. Żona posła do stylizacji dobrała klasyczne czółenka na wysokim obcasie. Wycięcie z boku sukienki wyeksponowało smukłą talię Schreiber.

Żona posła na Instagramie podzieliła się z obserwatorami swoimi przemyśleniami na temat filmu. W obszernym wpisie zaznaczyła, że produkcja zrobiła na niej duże wrażenie. Pogratulowała również reżyserowi.

***
Przeczytaj również:


Agnieszka Hyży o relacjach z dziećmi Grzegorza. Tak się do niej zwracają!

Gwiazdy w zimowych stylizacjach. Która prezentuje się najlepiej?

Górniak poucza Maffashion: Twój młody wiek nie usprawiedliwia pychy

Zobacz również: 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy