Marina Łuczenko-Szczęsna nie organizuje świąt! "Nie jestem na siłach"

Marina Łuczenko-Szczęsna nie tak dawno poinformowała swoich fanów, że musiała przejść poważną operację. Teraz oznajmiła, że nie zamierza organizować świąt. Jak więc zamierza je spędzić?

Marina Łuczenko-Szczęsna poinformowała fanów o kłopotach ze zdrowiem
Marina Łuczenko-Szczęsna poinformowała fanów o kłopotach ze zdrowiemKamil Piklikiewicz/East NewsEast News

Marina Łuczenko-Szczęsna za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się z fanami tym, co się u niej aktualnie dzieje. Jej instagramowy profil śledzi 758 tys. osób, więc nic dziwnego, że piosenkarka regularnie publikuje posty. 

Jakiś czas temu Marina Łuczenko-Szczęsna poinformowała fanów o kłopotach ze zdrowiem. Wyznała, że musiała przejść poważną operację i zaapelowała do odbiorców, by zaczęli dbać o siebie i robić regularne badania. 

Mam się już lepiej, od kilku dni jestem w domu. Może kiedyś znajdę odwagę, by opowiedzieć moja historię natomiast na dzień dzisiejszy proszę Was: dbajcie o siebie, róbcie regularnie badania. Nie przekładajcie zdrowia na drugi plan.

Gwiazda stwierdziła, że nie wie, ile zajmie jej powrót do formy. Zaczęła jednak decydować się na krótkie spacery. Zdjęciem z jednego z nich pochwaliła się na Instagramie.

Marina Łuczenko-Szczęsna zapozowała z synem Liamem na tle świątecznych dekoracji. Piosenkarka, publikując ujęcie, przy okazji postanowiła zdradzić, że w tym roku nie organizuje świąt. 

W tym roku nie organizuje świąt i całe szczęście, bo dużo mnie to pracy kosztuje, a w tym roku nie jestem na siłach.

W komentarzach pod postem nie zabrakło pytań dotyczących tego, jak piosenkarka postanawia spędzić święta Bożego Narodzenia. Wyznała, że w tym roku wybiera się w góry.

"Zdrowie na widelcu": Pierogi z kapustą i grzybamiPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas