Reklama

Reklama

Marina wreszcie pokazała ciążowy brzuszek

Spekulacje dotyczące błogosławionego stanu Mariny Łuczenko-Szczęsnej trwały kilka miesięcy. Co jakiś czas w mediach pojawiały się informacje o ciąży piosenkarki, których jednak nie potwierdzała sama zainteresowana.

Łuczenko i Wojciech Szczęsny (bramkarz Reprezentacji Polski) wzięli ślub w maju 2016 roku. Para nie przepada za rozgłosem, więc ceremonia również była ukrywana do ostatniej chwili.

Piękna 28-latka potwierdziła ciążę dopiero w maju 2018 roku. Pewnie ukrywałaby swój stan jeszcze dłużej, ale fotoreporterzy zrobili jej zdjęcia z ukrycia. Fotografie nie pozostawiały złudzeń - widać było na nich ciążowy brzuch Mariny.

"Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi. Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny" - napisała po incydencie na Instagramie.

Reklama

Ostatnio natomiast Łuczenko-Szczęsna zamieściła nagranie pokazujące jej radosny taniec. Na wspomnianym filmie można dokładnie zobaczyć ciążowy brzuszek Mariny, który jest już całkiem spory.

Piosenkarka opatrzyła wideo wymownymi hasztagami: "#rodzew2018, #pregnant czy #preganantdance".

Musimy przyznać, że Marina wygląda kwitnąco! Całej rodzinie życzymy dużo zdrowia!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje