Reklama

Reklama

Mariusz Raduszewski broni Natalii Siwiec

W sobotę, 16 maja, premierę miał film dokumentalny braci Sekielskich pt. „Zabawa w chowanego”, poruszający temat pedofilii w polskim kościele. Można oglądać go za darmo w serwisie YouTube.

Z kolei 20.05 Telewizja Polska wyemituje dokument "Nic się nie stało" w reżyserii Sylwestra Latkowskiego o pedofilii wśród celebrytów.

Już w zwiastunie pojawiają się m.in. Kuba Wojewódzki, Nergal i Natalia Siwiec, którzy bywali w jednym z sopockich klubów - według autorów filmu - miejscu, gdzie dochodziło do popełniania przestępstw seksualnych na dzieciach.

Latkowski sugeruje, że gwiazdy wiedziały o mrocznym procederze.

Reklama

Do tego zarzutu jeszcze przed premierą filmu odniósł się mąż Natalii Siwiec - Mariusz Raduszewski.

- Absolutnie nie mamy związku ze sprawą. To ewidentne działanie tylko dla zrobienia szumu wokół filmu - powiedział portalowi plotek.pl.

Dodał też, że razem z żoną zamierzają wydać stosowne oświadczenie. 

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama