​Marta Wierzbicka kusi w bikini na wakacjach

W grudniu po letnim odpoczynku i ciepłych dniach pozostają już tylko wspomnienia. Marta Wierzbicka postanowiła nie czekać na lato i udała się na słoneczne wakacje. Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych sylwetką w bikini prosto z plaży.

Marta Wierzbicka znana jest z serialu "Na Wspólnej"
Marta Wierzbicka znana jest z serialu "Na Wspólnej"East News

Kim jest Marta Wierzbicka?

Marta Wierzbicka jest popularną aktorką, której największa sławę przyniosła rola Oli Zimińskiej w serialu "Na Wspólnej". Występuje także na deskach warszawskiego teatru Capitol. Aktorka wcielała się także w postaci epizodyczne w takich produkcjach, jak "Pierwsza miłość", "M jak miłość" czy "Hotel 52".

Marta Wierzbicka miała również okazję wystąpić w sesji dla magazynu "Playboy". Gwiazda nie boi się pokazywać swojego zgrabnego ciała. Swoją sylwetką chętnie chwali się w mediach społecznościowych, a ostatnio pozowała prosto z plaży.

Marta Wierzbicka na wakacjach

Marta Wierzbicka przyznała, że nie przygotowuje się do świąt z powodu wyjazdu, którego nie mogła się doczekać. Okazuje się, że wybrała ciepły klimat na świąteczny okres.

Błyskawicznie zleciał ten weekend, wczoraj praca dzisiaj relaks, a jak u Was? Prezenty ogarnięte? Pierogi ulepione? Ja się szczerze przyznam, że jeszcze nic nie tknęłam w kontekście świąt, a to dlatego, że zaraz wyjeżdżam. Dodam tylko, że do ciepłego miejsca, nie mogę się doczekać.
napisała aktorka na swoim Instagramie.

Aktorka zamiast czekać na śnieg za oknem w kraju, postanowiła udać się na wakacje. Marta Wierzbicka pojechała do Omanu, położonego nad Morzem Arabskim i Zatoką Omańską. Aktorka korzysta z wypoczynku przy pięknej pogodzie.

Boże Narodzenie na świecie. Czy znacie takie zwyczaje?Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas