Reklama

​Marta Wierzbicka kusi w bikini na wakacjach

W grudniu po letnim odpoczynku i ciepłych dniach pozostają już tylko wspomnienia. Marta Wierzbicka postanowiła nie czekać na lato i udała się na słoneczne wakacje. Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych sylwetką w bikini prosto z plaży.

Kim jest Marta Wierzbicka?

Marta Wierzbicka jest popularną aktorką, której największa sławę przyniosła rola Oli Zimińskiej w serialu "Na Wspólnej". Występuje także na deskach warszawskiego teatru Capitol. Aktorka wcielała się także w postaci epizodyczne w takich produkcjach, jak "Pierwsza miłość", "M jak miłość" czy "Hotel 52".

Marta Wierzbicka miała również okazję wystąpić w sesji dla magazynu "Playboy". Gwiazda nie boi się pokazywać swojego zgrabnego ciała. Swoją sylwetką chętnie chwali się w mediach społecznościowych, a ostatnio pozowała prosto z plaży.

Reklama

Marta Wierzbicka na wakacjach

Marta Wierzbicka przyznała, że nie przygotowuje się do świąt z powodu wyjazdu, którego nie mogła się doczekać. Okazuje się, że wybrała ciepły klimat na świąteczny okres. 

Aktorka zamiast czekać na śnieg za oknem w kraju, postanowiła udać się na wakacje. Marta Wierzbicka pojechała do Omanu, położonego nad Morzem Arabskim i Zatoką Omańską. Aktorka korzysta z wypoczynku przy pięknej pogodzie.  

Zobacz także:
Marta Wierzbicka w pościeli! Tym razem odsłoniła zbyt wiele?

Rozenek znowu pojechała na wakacje. Tym razem do Azji

Marta Wierzbicka zdradziła swój patent na płaski brzuch

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wakacje gwiazd | Wierzbicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama