Reklama

Reklama

​Marta Wierzbicka kusi w bikini na wakacjach

W grudniu po letnim odpoczynku i ciepłych dniach pozostają już tylko wspomnienia. Marta Wierzbicka postanowiła nie czekać na lato i udała się na słoneczne wakacje. Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych sylwetką w bikini prosto z plaży.

Kim jest Marta Wierzbicka?

Marta Wierzbicka jest popularną aktorką, której największa sławę przyniosła rola Oli Zimińskiej w serialu "Na Wspólnej". Występuje także na deskach warszawskiego teatru Capitol. Aktorka wcielała się także w postaci epizodyczne w takich produkcjach, jak "Pierwsza miłość", "M jak miłość" czy "Hotel 52".

Marta Wierzbicka miała również okazję wystąpić w sesji dla magazynu "Playboy". Gwiazda nie boi się pokazywać swojego zgrabnego ciała. Swoją sylwetką chętnie chwali się w mediach społecznościowych, a ostatnio pozowała prosto z plaży.

Reklama

Marta Wierzbicka na wakacjach

Marta Wierzbicka przyznała, że nie przygotowuje się do świąt z powodu wyjazdu, którego nie mogła się doczekać. Okazuje się, że wybrała ciepły klimat na świąteczny okres. 

Aktorka zamiast czekać na śnieg za oknem w kraju, postanowiła udać się na wakacje. Marta Wierzbicka pojechała do Omanu, położonego nad Morzem Arabskim i Zatoką Omańską. Aktorka korzysta z wypoczynku przy pięknej pogodzie.  

Zobacz także:
Marta Wierzbicka w pościeli! Tym razem odsłoniła zbyt wiele?

Rozenek znowu pojechała na wakacje. Tym razem do Azji

Marta Wierzbicka zdradziła swój patent na płaski brzuch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje