Reklama

Marta Wierzbicka: zapozowała w bikini i zaskoczyła fanów

Marta Wierzbicka zdobyła rozpoznawalność dzięki roli Oli w serialu „Na Wspólnej”. Po kilkunastu latach spędzonych na planie, postanowiła odejść.

Wierzbicka nie jest profesjonalną aktorką. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. 28-latka przez jakiś czas prowadziła bloga, a w 2013 roku zagrała w filmie krótkometrażowym pt. "Tradycja". W tym samym roku wzięła udział w sesji do magazynu "Playboy".

Krótko po tym, jak zdecydowała się odejść z obsady "Na Wspólnej", pojawiła się w programie "Azja Express". W parze ze Stanisławem Karpielem-Bułecką zajęła ostatecznie trzecie miejsce.

Wierzbicka w trakcie trwania reality show zaraziła się podróżniczym bakcylem. Podobno wkrótce ma rozpocząć pracę na planie serialu "Pierwsza miłość", tymczasem relaksuje się w Singapurze.

Reklama

Na zdjęciach z wakacji widać, że celebrytka bardzo schudła. Część fanów jest mocno zaniepokojona niespodziewaną metamorfozą Marty. Zdjęcie w bikini tylko zaostrzyło ich obawy. Inni zwrócili natomiast uwagę na... tatuaże Wierzbickiej, widoczne na drugim zdjęciu.

Okazuje się, że 28-latka ma ich całkiem sporo!

Podoba wam się nowy wizerunek Marty?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marta Wierzbicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy