Reklama

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski: Tak wyglądał ich związek!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaskoczyli fanów swoim rozstaniem. To wiadomość, która zelektryzowała media, bo para podróżników wyglądała na zgrane i kochające się małżeństwo. Wszyscy jeszcze pamiętają, jak zaczynał się ich związek i kiedy zaskoczyli wszystkich wieścią o ślubie.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaskoczyli rozstaniem

 Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski uchodzili za wręcz idealną parę - podobne doświadczenia życiowe, pasja do podróżowania, gór i ekstremalnych przeżyć.

Dlatego fani tych dwojga nie mogą uwierzyć w to, że to koniec ich miłości! Kiedy media obiegła informacja, że para rozstała się i to niedługo po ślubie, a oni nie zaprzeczyli tym doniesieniom, w komentarzach zawrzało. 

Nic w tym dziwnego. Osoby obserwujące od lat Martynę Wojciechowską pokładały nadzieję w tym związku. Wcześniej podróżniczka nazywana była "uciekającą panną młodą", bo aż dwukrotnie odwoływała ślub w ostatniej chwili, a zaręczona była w swoim życie pięciokrotnie. 

Wielu żartowało, że Przemkowi Kossakowskiemu udało się "usidlić" Martynę. 

Reklama

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - zaręczyny, wesele i podróż poślubna

Para zaczęła spotykać się w 2018 roku, ale początkowo ukrywała swoje uczucie. Pragnęli chronić swoją miłość przed mediami i wścibskimi fotoreporterami. Pierwszy raz pojawili się oficjalnie razem na Balu TVN w 2018 roku. Wówczas wywołali niemałe poruszenie i nie szczędzili sobie czułości, pozując do zdjęć. 

Chociaż od tamtej pory bywali razem na różnych przyjęciach, to nie rozwodzili się nad swoim życiem prywatnym. W mediach społecznościowych jednak zaczęły pojawiać się ich wspólne zdjęcia. 

W końcu w 2019 roku wydało się, że Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska zaręczyli się, co niezwykle ucieszyło ich fanów, którzy od tego momentu czekali z niecierpliwością na ślub. 

Para jednak milczała jak zaklęta, aż w końcu zaskoczyła zdjęciami z uroczystości ślubnej i wesela! 

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska pobrali się 16 października 2020 roku. Radości nie było końca, a gratulacje spływały strumieniami do młodej pary. Potem oboje cieszyli się ze wspólnej podróży poślubnej do Portugalii i wyglądało na to, że wiodą spokojne, pełne miłości życie. 

Niestety, najpewniej rzeczywistość okazała się być inna. Chociaż sami nie komentują smutnych doniesień, to w komentarzach, jakie pisze Martyna w swoich mediach społecznościowych, fani znajdują potwierdzenie ich rozstania. 

***
Zobacz również: 

Martyna Wojciechowska potwierdza rozstanie z Przemysławem Kossakowskim? Podziękowała fanom za wsparcie!

Martyna Wojciechowska potwierdza zaręczyny


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemysław Kossakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama