Reklama

Reklama

Marzena Rogalska wygląda kwitnąco po odejściu z TVP!

Marzena Rogalska już od ponad miesiąca nie pracuje w TVP. Decyzja o odejściu była dla niej niezwykle trudna i stresująca. Teraz jednak, kiedy emocje już opadły, można zauważyć, że zmiana pracy służy dziennikarce, bo wygląda obłędnie.

Marzena Rogalska 16 lutego ogłosiła niespodziewanie, że po wielu latach pracy w TVP rezygnuje z tego stanowiska. 

Widzowie z przyjemnością oglądali ją w roli prowadzącej program "Pytanie na śniadanie", ale dziennikarka już dłużej nie chciała pracować dla TVP. 

Jej decyzja była zaskakująca, ale fani prezenterki od samego początku mocno trzymali za nią kciuki. 

O nowe propozycje pracy raczej nie musi się martwić - krążą plotki, że niedługo gwiazda pojawi się w konkurencyjnej dla TVP telewizji. 

Wiele osób już wyobraża sobie Marzenę Rogalską jako prowadzącą "Dzień Dobry TVN"! 

Jednak zanim to nastąpi, gwiazda skupia się na promocji swojej najnowszej książki i na prowadzeniu programów internetowych. 

To właśnie pod najnowszym zdjęciem, które opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, wyznała, że jest niezwykle zabiegana. 

"Jak tu regularnie się meldować, kiedy człowiek w ciągłej podróży? Nie liczę, ile kilometrów zrobiłam po Polsce od ostatniej soboty czyli 1-szej 'Kafki z Rogalem'. I jeszcze nie dotarłam do Warszawy hehe, ale za kwadrans ruszam w drogę" - napisała Marzena.

Jednak najwyraźniej takie życie w biegu bardzo jej służy, bo patrząc na najnowsze zdjęcie Marzeny, wygląda ona kwitnąco! 

Wyraźnie jest zrelaksowana i szczęśliwa, co zauważyli fani w komentarzach: 

"Marzenko, jak pięknie śmieją się Twoje oczy", "To zdjęcie epatuje szczęściem" - pisali internauci i trudno się z nimi nie zgodzić!

Reklama

***
Zobacz również: 


Rozlicz PIT online już teraz lub pobierz darmowy program  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marzena Rogalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy