Reklama

Reklama

Mateusz Hładki chwali się muskulaturą

Mateusz Hładki pewną popularność zdobył dzięki programowi „Dzień dobry TVN”, w którym pokazywane są jego rozmowy z gwiazdami.

Dziś dziennikarz uchodzi za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn pracujących w telewizji. Ale Mateusz nie zawsze mógł pochwalić się wysportowaną sylwetką. Kiedy pracował w TVP, zmagał się z nadwagą towarzyszącą mu od liceum.

Pracę przed kamerą rozpoczął w 2004 roku. Wtedy zajmował się rozmowami z politykami, dziś woli raczej ludzi związanych ze sztuką i kulturą. Pełni także odpowiedzialną funkcję prezesa Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy.

Hładki jest również aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje w tym momencie 26,1 tys. użytkowników.

Reklama

Kiedy dziennikarz postanowił zamieścić tam zdjęcie z siłowni, do którego pozuje z odkrytą klatką piersiową, fani zareagowali natychmiast.

Trzeba przyznać, że Mateusz ma się czym pochwalić! "Wow! Jest moc!", "O proszę! Jaka zmiana" czy "Nic już nie musisz trenować" - mogliśmy przeczytać w komentarzach.

Cóż, pozostaje nam tylko zgodzić się z przedmówcami...


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Hładki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy